Wsparcie

Open search

Dostepność s9+

First Poster

Witam wszystkich. Co się dzieje, że s9+ tak ciężko teraz gdziekolwiek dostać? Jestem  w szoku, że w sklepach go brakuje. O co chodzi?

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@majkeljackson, Podobnie jest z modelem Galaxy Note 9. Ubiegłoroczne modele są wycofywane ze sprzedaży na rzecz nowych modeli. Identyczna sytuacja miała miejsce w przyadku Galaxy S8 i Note 8. Jest, to więc ostatnia szansa na zakup tego modelu zanim całkowicie zniknie z półek sklepowych.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Samsung powinien wznowić dystrybucję 9+, bo dla wielu 10 jest za droga, a na 9 jest mnóstwo chętnych
Superuser II
Superuser II

@majkeljackson to tak jakbyś kazał po roku producentowi samochodu przywrocić do sprzedaży stary model, gdy najnowszy sprzedaje się bardzo dobrze.

Raczej nie oto chodzi w handlu. 😎

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@majkeljackson  Taki telefon S9+ jest dostępny w Euro AGD i Media Expert więc możesz go nabyć i nie ma potrzeby wznawiać produkcji tego telefonu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like