Wsparcie

Open search

Domyślne dźwięki powiadomień oraz znaczek sieci S9

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem galaxy s9, wczesniej miałem s6 i s7. Mam pewien problem z którym nie potrafie sobie poradzić, a mianowicie chciałbym aby aplikacje miały swoje domyślne dzwięki powiadomien (jak w s6 i s7), a nie tak jak w moim przypadku jedna do wszystkich aplikacji. Wczesniej instagram miał swoj dzwiek, whatsup swój itp. Mam równiez problem ze znaczkiem sieci, nie zmieniałem operatora, wcześniej zawsze wyskakiwało mi LTE, a teraz jest to 4G, telefon jest z niemieckiej dystrybucji Vodafone, czy to ma jakis wpływ na jakość połączenia?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

Cześć @jsokol

Zacznę od sieci. 4G i LTE to jest dokładnie to samo, różni producenci stosują po prostu różne oznaczenia i nie ma to żadnego wpływu na jakość połączenia.

Co do powiadomień, wejdź w sekcję Ustawienia > Powiadomienia > konkretna aplikacja. Tutaj powiadomienia będą podzielone na kategorie. W większości komunikatorów znajdziesz coś takiego jak 'Wiadomość', czy też 'Nowa wiadomość'. Czasem będzie to po prostu 'Ogólne'. Wchodząc w taką kategorię powiadomienia, będziesz miał następnie opcję wyboru dźwięku powiadomienia.

Nie zapomnij zaakceptować jako rozwiązanie, jeżeli pomogłem

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
5 ODPOW. 5
DamianK Moderator
Moderator

Cześć @jsokol

Zacznę od sieci. 4G i LTE to jest dokładnie to samo, różni producenci stosują po prostu różne oznaczenia i nie ma to żadnego wpływu na jakość połączenia.

Co do powiadomień, wejdź w sekcję Ustawienia > Powiadomienia > konkretna aplikacja. Tutaj powiadomienia będą podzielone na kategorie. W większości komunikatorów znajdziesz coś takiego jak 'Wiadomość', czy też 'Nowa wiadomość'. Czasem będzie to po prostu 'Ogólne'. Wchodząc w taką kategorię powiadomienia, będziesz miał następnie opcję wyboru dźwięku powiadomienia.

Nie zapomnij zaakceptować jako rozwiązanie, jeżeli pomogłem

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster

No wlasnie jak zmienić to ja wiem, tylko chodzi o konkretne dźwięki ktorych tu nie ma chyba, Messenger ma swój dźwięk, inny niż reszta, w poprzednich modelach dopóki nic nie zmieniłem  to aplikacje miały swoje dźwięki, a tu wszystkie lecą na domyślnym skyline co mnie irytuje.

DamianK Moderator
Moderator

Tu już warto byłoby zerknąć w ustawienia powiadomień, ale nie ogólnie w ustawieniach telefonu, a wewnątrz konkretnej aplikacji. Może część z nich wybrała sobie domyślnie systemowy dźwięk powiadomienia.

First Poster

Czy każda aplikacja daje możliwość zmiany dźwięku. Jakoś nie znajduję takiej możłiwości w niektórych.

Superuser II
Superuser II

Pewnie nie każda. Ale to już pytanie raczej do twórcy/developera apki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like