Wsparcie

Open search

Dźwięki powiadomień po zakonczeniu "nie przeszkadzać"

First Poster

Czy jest możliwość wyłączenia dźwięków powiadomień zaraz po ustaniu funkcji "nie przeszkadzać"? Chciałabym by klient mógł do mnie zadzwonić już o 6:00 Ale do szału mnie doprowadza milion dzwonków o tej porze z każdego nocnego maila, wiadomości na fb, polubienia itd... W ciągu dnia powiadomienia chcę słyszeć. 

Druga sprawa: 

Czy po przyjściu smsa lub wiadomości na messenger jest możliwość by przynajmniej początek tej wiadomości wyświetlił się na zablokowanym ekranie bez dotykania ekranu? Chodzi o to bym w pracy mogła nie przerywać czynności i zobaczyć czy wiadomość jest ważna czy może poczekać na odpowiedź. 

Może ktoś rozgryzł moje problemy i podpowie?

2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

@Ulaa, odnośnie drugiego pytania. Jeżeli pytasz o ekran blokady to można włączyć wyświetlanie treści powiadomień. Aby to zrobić przejdź kolejno do Ustawienia > Ekran blokady > Powiadomienia > Styl widoku i wybierz opcję Skrót albo Szczegółowo. Z kolei na ekranie Always on Display (wygaszony ekran z zegarem) nie ma możliwości wyświetlania treści powiadomień. Na tym ekranie widoczne są wyłącznie ikonki aplikacji, które wysłały powiadomienie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@Ulaa co do dźwięków powiadomień, to będzie problem na stockowych ustawieniach.

W przypadku sposobu wyświetlania powiadomień, wyjedź w ustawienia ekranu blokady i wybierz sposób w jaki mają być wyświetlane powiadomienia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like