Wsparcie

Open search

Dźwięk przy odblokowaniu telefonu

Superuser II
Superuser II

@kbogrodnik zróbmy jeszcze jedno podejście. Uruchom telefon w trybie bezpiecznym, bez ładowania aplikacji zewnętrznych. Sprawdzimy czy dźwięk jest nadal słyszalny. Wykluczymy ewentualne błędy ze strony aplikacji doinstalowanych.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@Szewcu72 Niestety nadal jest dźwięk przy odblokowywaniu,  nagrałam filmik nawet w bezpiecznym trybie jak jest ten dźwięk ale nie wiem jak to tutaj załączyć. Oczywiście to nic szczególnego ale może jakoś by podpowiedziało.

Superuser II
Superuser II

@kbogrodnik wrzuć filmik gdzieś w chmurę a tu wstaw link.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Legend

@kbogrodnik  Trochę dziwne że nie możesz się tego pozbyć telefon masz z brandem czy XEO ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
@vdsl2 jeżeli dobrze rozumiem co to znaczy to XEO. Telefon był kupowany w oficjalnym internetowym sklepie Samsunga
Legend

@kbogrodnik Chyba pozostaje ostatnia opcja jak reset do ustawień fabrycznych ? U kolegów @PrzemekM  @Szewcu72  na innych telefonach "XEO" problem nie istnieje 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Dokładnie, poza dźwiękiem podpięcia ładowarki pozostałem mam wyłączone i ich nie słychać.

First Poster

Czy znalazł ktoś odpowiedź jak wyłączyć ten dźwięk na moim Samsungu 10e pojawił się od 2 dni ten sam problem Identyczny dziwek jak na filmiku.

First Poster

@BERTALEX90  napisał(a):

Czy znalazł ktoś odpowiedź jak wyłączyć ten dźwięk na moim Samsungu 10e pojawił się od 2 dni ten sam problem Identyczny dziwek jak na filmiku.

Jedyne rozwiązanie jakie znalazłam to przywrócenie do ustawień fabrycznych ;(

Autorzy z największą liczbą like