Wsparcie

Open search

Dźwięk przy odblokowaniu telefonu

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Od jakiegoś tygodnia odblokowywaniu telefonu towarzyszy bardzo irytujący dźwięk. Nie wiem jak go wylaczyc poniewaz w ustawieniach (Dźwięk i wibracja-> dźwięki i wibracja systemu -> dźwięk blokowania) nie był on nigdy włączany a problem nadal jest. Czy komuś też się to przytrafiło i udało się znaleźć rozwiązanie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster

Mialem 100% to samo i odpowiedz jest super prosta i głupia zarazem : NFC wystarczy wyłączyć  Pozdrawiam

21 ODPOW. 21
Legend

@kbogrodnik  Czy napewno masz wyłączone jak na zdjęciu ?

Screenshot_20190601-102557_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Na pewno Screenshot_20190601-103159_Settings.jpg

Legend

@kbogrodnik  Czy robiłeś wipe cache partition ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Nie wiem co to znaczy niestety
Legend

Wszystko znajdziesz tu Hard Reset

Hotshot

@kbogrodnik   Funkcja o której wspomniał @vdsl2 "Dzwięk odblokowania ekranu", po jej wyłączeniu powinien zniknąć dzwięk, o którym mówisz.

First Poster

@PrzemekM jak już pisałam wyżej jest wyłączony ten dźwięk. Wipe cache partition niestety też nie ;(

Superuser II
Superuser II

@kbogrodnik ten dźwięk pojawia się tylko przy odblokowaniu ekranu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tak

Autorzy z największą liczbą like