Wsparcie

Open search

Czy samsung s9 ma tryb Live Focus?

ROZWIĄZANE
Observer

Witam wszystkich posiadaczy galakltyk! Jako, że mój telefon nadaje się do wymiany przyglądam się serii 9. Zastanawia mnie czy zwykła 9 posiada tryb live focus czy wyłącznie 9+? Jakie są wasze odczucia związane z używaniem telefonu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@JustPhil, Model Galaxy S9 nie posiada trybu Live Focus. Posiada go dopiero model z plusem. Dotyczy to tylnej kamery. Galaxy S9+ wykorzystuje drugi obiektyw do wytworzenia tego efektu. W modelu bez plusa powinien być dostępny tyb selektywnego live focusa, który działa bardzo podobnie, ale zamiast aparatu używa oprogramowania w celu uzyskania efektu bokeh.

Screenshot_20190906-183649_Drive.jpg

Jeżeli chodzi o Live Focus z przedniej kamery to funkcja ta powinna być dostępna w obu modelach.

Screenshot_20190906-184533_Camera.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
5 ODPOW. 5
Big Cheese

@JustPhil  Tak Galaxy S9 posiada tryb live focus. 

Observer

Ale na aparacie głównym czy tylko przednim?

Big Cheese

@JustPhil  Tak wtylko w tylnym.

Big Cheese

@JustPhil  Zawsze można jeszcze pójść do sklepu na wystawę zobaczyć czy dany model posiada określone funkcje, które są potrzebne.

Superuser I
Superuser I

@JustPhil, Model Galaxy S9 nie posiada trybu Live Focus. Posiada go dopiero model z plusem. Dotyczy to tylnej kamery. Galaxy S9+ wykorzystuje drugi obiektyw do wytworzenia tego efektu. W modelu bez plusa powinien być dostępny tyb selektywnego live focusa, który działa bardzo podobnie, ale zamiast aparatu używa oprogramowania w celu uzyskania efektu bokeh.

Screenshot_20190906-183649_Drive.jpg

Jeżeli chodzi o Live Focus z przedniej kamery to funkcja ta powinna być dostępna w obu modelach.

Screenshot_20190906-184533_Camera.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like