Wsparcie

Open search

Cover, case, szkło, czy folia - jaką ochronę stosujecie?

Helping Hand

Szkło 3mk może da radę tym bardziej, że pojawił się specjalny model szkła na zaokrąglenia ...

Superuser I
Superuser I

@dreamlike, zgodzę się co do tego, że znalezienie dobrej ochrony do zakrzywionego wyświetlacza jest znacznie trudniejsze niż do telefonów z płaskim ekranem. Dziwię się natomiast, że masz problemy ze szkłem firmy Whitestone. Używałem tego produktu na telefonach Galaxy S8+ oraz Note9 i byłem bardzo zadowolony. Jak zniszczy się fabryczna folia w obecnym telefonie S10+ to też zdecyduję się na szkło tej firmy. Czy mógłbyś następnym razem zrobić zdjęcie odklejającego się szkła? Czy szkła zawsze odchodzą w tym samym miejscu wyświetlacza? Czy jesteś pewny, że szkło jest założone zgodnie z wymaganiami producenta?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Tak, szkła zawsze odchodzą w tym samym miejscu. W lewym dolnym rogu ekranu, a następnie cała lewa strona. Wysyłam zdjęcie ostatniego szkła zakładanego wczoraj.

IMG-20190608-WA0000.jpg

Trudno mi powiedzieć, czy są zakładane zgodnie z zaleceniami producenta, bo nie ja je zakładam, a pracownicy na wyspach. Spędzają nad tym jednak sporo czasu i nie widać, żeby się nie przykładali.

Szkło Whitestone względnie dobrze się trzymało, ale po kilku dniach uległo stłuczeniu. Nie uśmiecha mi się po raz kolejny wydawać 200+ na szkło.

Jeśli chdozi o 3 mk, to na bokach i tylnej obudowie mam założoną folię tej firmy, na której bardzo szybko mimo noszenia case'a pojawiło się wgłębienie. Zatem nie do końca ufam produktom tej firmy. Dobry marketing to jednak nie wszystko.

Dziękuję za odpowiedzi.

Superuser I
Superuser I

@dreamlike, dziękuję za zdjęcie oraz dodatkowe informacje. Rzeczywiście dziwnie to wygląda, że szkło zaczyna odchodzić po jednej stronie. Napisałeś, że w przypadku Whitestone problem nie występował tylko niestety uległo uszkodzeniu. Poszukaj samego szkła (replacement) ponieważ zestaw razem z lampą zawsze jest droższy. Samo szkło to wydatek około 150 zł. Niestety nie mogę zagwarantować, że to szkło po dłuższym czasie również się nie odklei na Twoim telefonie. Tak jak wspomniałem wcześniej nigdy nie miałem żadnych problemów ze szkłami Whitestone. Daj znać co postanowiłeś.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Powiem Ci brachu że najbliższy jestem decyzji o po prostu całkowitym niezabezpieczeniu ekranu :( 

Superuser I
Superuser I

@dreamlike, też przez to przechodziłem. Moje poszukiwania zakończyły się na Whitestone. Jest to spory wydatek, ale w moim przypadku byłem bardzo zadowolony. Ewentualnie możesz kupić jakąś folię. Wyjdzie zdecydowanie taniej, ale też mniej bezpiecznie. Przynajmniej uchroni wyświetlacz przed rysami.

Superuser II
Superuser II
@dreamlike :"Jestem zdegustowany tym, jak trudno zapewnić dobrą ochronę ekranowi S9. Przerobiłem już 4 różne szkła, w tym Whitestone Dome, zakładane przez speców, i z każdym jednym jest ja sama historia - odkleja  się - i to bardzo szybko

Ktoś może powiedzieć, że jest wolny rynek i mogę wybrać inny telefon - a więc na pewno kolejnym razem tak zrobię. Nieuczciwa praktyka obliczona na czerpanie zysków z serwisowania ekranów jest dla mnie nie do przyjęcia."

A ja jestem zdegustowany tym, jak można zarzucać błędy producentowi telefonu za problemy stwarzane przez zewnętrzne produkty!? :( Tak przynajmniej wynika z wpisów powyżej.

Co ma producent telefonu do produktu firm zewnętrznych? :( :( :(

Superuser I
Superuser I

Ringke Fusion w kolorze Orchid Purple

20190620_091054.jpg3.jpg20190620_091027.jpg

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, super wygląda etui w kolorze telefonu!

Superuser I
Superuser I

Spigen Neo Hybrid Crystal Satin Silver S7 Edge

20190709_161828.jpg20190709_161837.jpg20190709_161846.jpg20190709_161902.jpg

Autorzy z największą liczbą like