Wsparcie

Open search

Cover, case, szkło, czy folia - jaką ochronę stosujecie?

Big Cheese

@nismoDo tej pory miałem tylko ARC i ARC Pro. Jakie ulepszenia posiada Special Edition 2018 w porównaniu do tych dwóch ?

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, kiedyś miałem folię ARC w S8+ i odchodziła po bokach po kilkunastu minutach od założenia. Sprawdzałem na kilku egzemplarzach. ARC Special Editon 2018 sprawdzałem na Note9 i ten problem już nie występował więc może to jest ta różnica. Nie korzystałem z folii ARC Pro.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@kamil40013 @nismo Taka ciekawostaka

ClearCase i ARC Special Editon od 3mk w ramach testów obecnie na S9+ 

20190105_185931.jpg20190105_190013.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, schludnie to wygląda. Ciekawe jak etui po czasie będzie wyglądać. Większość przezroczystych etui po czasie żółknie.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Potestuję, sprawdzę i info do producenta pójdzie. W tej chwili na testach mam wersję dla S9+, S8+ i J7.

Jak szaleć, to szaleć, a co. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Ja już zakończyłem poszukiwania ochrony wyświetlacza. Whitestone Dome Glass jest bezkonkurencyjny. Sprawdził się w S8+ a teraz w Note9. Z kolei etui to oryginalny Clear View. Też moim zdaniem najlepsze rozwiązanie z klapką.

Superuser II
Superuser II

Ja nie poszukuję, skoro dostaję za free do testów i na wieczność  to dlaczego nie korzystać.

Fakt, że jako alphatesterowi, trafiają się czasem produkty we wczesnych fazach, ale gdy tylko wskażę jakieś błędy, to musi być poprawka i kolejne poprawione egzemplarze są podsyłane. 

Superuser I
Superuser I

W takiej sytuacji też bym skorzystał. Jestem ciekawy kiedy zrobią szkło FullGlue bez czarnych ramek albo żeby czarne ramki były tylko u góry i na dole szkła. Jak przygotują takie szkło to być może ponownie wrócę do ich produktów. Tymczasem południowokoreański produkt wygrywa.

Big Cheese

@Szewcu72Jak zostałeś testerem 3mk ?

@nismoCzy jest jakaś różnica w czułości dotyku po założeniu Whitestone Dome Glass ? Może jednak skuszę się na jakąś ochronę wyświetlacza.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, po założeniu szkła nie musiałem zwiększać czułości dotyku. Więcej o tym szkle możesz przeczytać w tym wątku. Ewentualne pytania również możesz tam zadać.

Autorzy z największą liczbą like