Wsparcie

Open search

Cover, case, szkło, czy folia - jaką ochronę stosujecie?

Superuser II
Superuser II
Nie wiem jak ze szkłem, ale na telefonie użytkowanym przez żonę, jest folia na ekranie i również clear cover. Nic się nie podważa. Niestety nie wiem jak będzie w przypadku szkła.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Navigator
Chyba kupię folię. Nie wiem czy jest sens kupowania szkła przy tym etui i czy po prostu nie będzie za grubo dla klapki przykrywającej ekran.
Superuser II
Superuser II
Zawsze używam folii, szkło tylko jak na testy dostanę. Nie lubię pogrubiaczy

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Dzisiaj, od polskiego producenta, dostałem na testy nowy skincase ferya. W takim kolorze. Co o tym myslicie?

ferya.jpg

DamianK Moderator
Moderator

@Szewcu72

Mi się podoba. Minimalistyczny i bardzo elegancki.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser II
Superuser II

I w porównaniu z foliami bardzo łatwo się implememtuje i nie "bąbelkuje" podczas nakładania.

Apprentice

Witam, 

dzisiaj kupuję s9+ i chciałbym zabezpieczyć ekran przed upadkiem. Co proponujecie? Słyszałem, że szkła hartowane źle przylegają do zakrzywionego ekranu/wyraźnie zmniejszają czułość w tym modelu, za to folia hybrydowa (koszt około 90zł) nie chroni dobrze ekranu przed upadkiem, w porównaniu do ochrony szkłem hartowanym. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Superuser II
Superuser II

Żaden produkt nie ochroni w 100% wyświetlacza na wypadek upadku. Szkoło ratuje gdy telefon upadnie na płasko lub ewetualnie na jakieś małe wybrzuszenie. Ale gdy uderzy o powierzchnię narożnikiem tu nawet szkło nie pomoże. Co do trzymania na krawędziach, to nowe produkty markowe nie mają już z tym problemów.

Wybór należy do Ciebie. Szkło pogrubia i jest wyczuwalne, folia chroni tylko przed zarysowaniami, ale nie zaburza wyglądu telefonu.

Apprentice
W takim razie wybiorę szkło, poprzedni telefon (bez zakrzywionego ekranu) kilka razy mi spadł i na szczęście najwyżej kończyło się na zbiciu szkła. Jakieś konkretne szkło mógłbyś zaproponować? Jakaś firma/link do zakupu?
Superuser II
Superuser II
Ze względu na fakt, że jestem testerem polskiej firmy 3mk, trudno mi polecić coś poza tą marką. Z uwagi na testy ich produktów nie używam tych od innych firm. Nie chcę więc ograniczać twojego wyboru tylko do jednej marki.

Autorzy z największą liczbą like