Podpora

Open search

Chyby/náměty pro S9/S9+

Explorer
To já bych uvítal kdyby se vypnul AOD při vložení do kapsy. Věřím, že by se tím docela i zlepšila výdrž.
Explorer

To by dělat měl automaticky, zkusil bych překrýt senzory a chvilku počkat, jestli se display nevypne, jestli funguje proximity senzor. Vypíná se display při hovoru když si dáte telefon k uchu?

Explorer

Právě že nedělá. Zkus a uvidíš 

Explorer

Já už nezkusím, vyměnil jsem S9 za Google Pixel 2 nějak jsem nedokázal fungovat s Samsung UI, strašně hodně věcí tam spíše nefungovalo než fungovalo co se mého použití týče... A jsi si jistý, že funguje proximity senzor?

Explorer

Předpokládám že funguje jinak by nezhasl displej při telefonování

New Member

Naprosto ti rozumím, já měl Pixel2, ale že se mi nevrátil z reklamace, tak jsem zkusil S9 a jsem nešťastný z toho, jak spousta drobnosti, které jsem na Pixelu ani nevnímal, na S9 prostě nejde a nebo komplikovaně. Například jednoduchý klik na hodiny v liště(nastavení budíku) nebo baterku(správa baterie). Ovládání gesty na Pie v podání Samsungu je strašné. Proč musí to funkční takhle zničit a nahradit to svým hodin řešením. HW se mi líbí, ale chtěl bych Pixel Rom. Sice to je existuje, ale určitě nepůjde VoLTE a další věci.  

Superuser I
Superuser I

Co člověk, to názor. Já jsem zase naprosto nešťastný v čistém androidu. Ale nepopírám, že nové UI by chtělo ješté vyšperkovat.

Observer

Ahoj... Mám s 9 plus, když volám přes messenger  a pak chci spustit média tak mi to píše ( nelze přehrát během hovoru... a musím nastartovat mobil 🤔😣😣😣

Autoři s nejvíce přijatými like