Wsparcie

Open search

Centrum pomocy samsung pole "telefon"

First Poster

Witam. Co tam wpisać, próbuje wszystkiego i nadal świeci się na czerwono. mam problem z S9. W trybie głośnomówiącym fatalna jakość przekazywania dźwięków przez mikrofon,zarówno z bliska jak i zdalsza.

Poizdrawiam paweł

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

Witaj @Pawel17. Czy mógłbyś podać adres strony lub zrzut ekranu dotyczący tego pola "telefon" ponieważ nie jestem pewny, którą stronę masz na myśli? Czy próbowałeś wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon? Spróbuj również wyczyścić pamięć podręczną telefonu za pomoca tej wskazówki.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Pawel17, Czy masz na myśli to pole ?

teool.PNG

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Tak,ta rubryka była dla mnie problemem.Zamiast oznaczenia Twòj numer telefonu lub telefon kontaktowy,oznaczona jest telefon,dlatego wpisywałem nazwę telefonu.

Superuser I
Superuser I

@Pawel17, Faktycznie pole, to może mylić niektórych użytkowników. Czy po poprawnym uzupełnieniu pola udało Ci się wysłać wiadomość do pomocy technicznej ?

Autorzy z największą liczbą like