Wsparcie

Open search

CASHBACK Samsung Galaxy S9+

Highlighted
First Poster

Sprwadż  swoją pocztę, u mnie  działa ten link,może zadzwoń pod ten numer na dole mojej wiadomości, dzisiaj t.j. 12.09.2018r odebrałem 400zł. Pozdrawiam

Dziękujemy za zakup telefonu Samsung Galaxy objętego promocją oferującą zwrot części pieniędzy za zakupiony produkt.

Twój PIN do wypłaty to:
cztery cyfry

Kod ważny do:
2018/10/3

Przypominamy, że w celu wypłaty środków należy:
1. Udać się do bankomatu sieci własnej Euronet (lista maszyn objętych promocją dostępna jest pod adresem euronetpolska.pl)
2. Wybrać na dolnym pasku ekranu opcję TRANSAKCJE BEZ KARTY, a następnie nacisnąć PROMOCJA SAMSUNG oraz wprowadzić:
a. Kod pobrany z aplikacji Samsung Members na urządzeniu Samsung Galaxy
b. PIN cztery cyfry,
c. Kwotę przysługującą w promocji za zakup urządzenia Samsung Galaxy

Ta wiadomość została wysłana na Twój adres, ponieważ został on podany w ramach Promocji (Regulamin dostępny jest na stronie www.samsung.pl).

Prosimy nie odpowiadać na wiadomość, wiadomość jest generowana automatycznie.
W przypadku jakichkolwiek pytań, napisz do nas cashbackgalaxy@ms.cursor.pl lub zadzwoń 801-172-678.

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000128080, NIP 526-10-44-039, kapitał zakładowy - 52.759.500 złotych.

First Poster

Witam mam problem otrzymałąm kod a nie otrzymałam wiadomości z kodem PIN pisałem na adres a oni twierdzą że został wysłany. co robić?

Superuser I
Superuser I

Witaj @Agata11. Na początek zerknij do tego wątku i sprawdź czy spełniłaś wszystkie opisane tam warunki. Zerknij również do swojej poczty do folderu SPAM. Być może tam się schował kod PIN.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Tak spełniam warunki otrzymąłam kod do zwrotu pieniedzy jednak Pin nie dotarł. nie ma go w żadnej zakładce. Pisałam do cashaback a oni twierdzą że system wysłał. Sprawdzałam kilkakrotnie nie ma go nigdzie, sprawdzałąm odres amail czy nie popełniłąm błedu wszystko jest ok a Pin nie ma.

Superuser I
Superuser I

@Agata11, napisz ponownie do organizatora promocji. Napisz reklamację, że kod PIN do Ciebie nie dotarł. Daj znać czy udało się rozwiązać Twój problem.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Ta promocja to niezly przekręt SAMSUNGA to ja wam powiem lepszą rzecz, to zeby uzyskac te wszyskie kupiny to juz pomine ze to jakas gechenna ktora trwala ponad 2 mies. 

Ja mam lepszy problem gdyz ja mam pobrane wszystkie kupony nawet dostalem kod pin na maila ale co z tego jak odwiedzilem juz chyba 20 bankomatow z listy ktora podaje SAMSUNG i przechodzac procedure wyplaty podajac przyslany mi pin  bankomat WYYPLACA PIENIEDZY !!!!!!! pisalem do nich i odnislem wrazenie jak by ktos robil ze mnie wariata, ze moze wybieram zly bankomat, czy napewno mam polska karte SIM itp. Zastanawiam sie czy moze to jakas loteria ze z podanej listy bankomatow tylko jeden wyplaca i widocznie trzeba zwiedzic bnkomaty w calej polsce zeby trafic na ten odpowiedni NAPRAWDE TE PROMOCJE W SAMSUNGU TO JAKAS ZENADA I NIEPOROZUMIENIE. Zasranawiam sie ze z ta sprawa pojde zdecydowanie wyzej jak tak dalej bedzie i nie wyplace tych pieniedzy. Wg mnie TE KODY NA ODBIOR KASY Z BANKOMATU SA NIEAKTYWNE!!!!!!!!!!!!

Hotshot

Hej @Marcin74,

Przykro mi, że napotkałeś komplikacje podczas próby skorzystania z promocji. Natomiast nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystkie kody są nieaktywne — multum ludzi skorzystało z tych promocji, jednak z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, mogą pojawić się nieoczekiwane problemy. Grunt to złożyć dobrze opisaną reklamację załączając niezbędną dokumentację do organizatora promocji (zgodnie e-mailem w regulamine), a jeśli to nie przyniesie efektu, zawsze możesz poprosić o interwencję infolinię Samsung.

Wierzę, że Twoja sprawa zakończyła się pozytywnie, bo z treści posta rozumiem, że z promocji ostatecznie skorzystałeś.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED