Podpora

Open search

Budou mi fungovat dvě simky na S9+, který je single sim?

VYŘEŠENO
Apprentice

Čaute lidičky, mám takový problém, dostala jsem s9+, včetně nového čísla s nějakým tarifem, abych mohla volat konečně furt, no a pak jsem byla tak šikovná, že jsem starý telefon zapomněla v kalhotách, které jsem dala do pračky. Já vím,  je mi hrozně trapně, hihi :womanvery-happy:, ale teď potřebuji vyřešit, že on samozřejmě přestal fungovat a mně se nechce kupovat nový, tak právě řeším, že bych si simkartu dala do té mojí nové esdevítky:womanlol:, jelikož tam potřebuji být stále dostupná, než vyřeším u všech, že mám jakože nové čísílko. Šlo by to nějak?Vůbec tomu nerozumím, tak na mě buďte hodní :womanvery-happy:, ju? Budou mi fungovat obě? Děkujiii :heart::heart::heart::heart:

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Navigator

Omg, to neni zas tak pravda, pozor na to! Slecna uvadi,ze dostala telefon s nejakou novou simkou a tarifem, tudiz muzeme vydedukovat, ze ma telefon od nektereho naseho tuzemskeho operatora, tzv. brandovany telefon a ti nabizi jenom single sim verze. Proto ji to take bylo i sdeleno. Dual sim verze, pokud se nepletu, sezenete jenom nebrandovane, tedy v normalnich obchodech s elektrem nebo primo u Samsungu.

No pointa tedy zni, ze bude moc vyuzivat obe sim jenom, kdyz je bude vymenovat ve slotu. Protoze telefon, jako takovy, blokovany na jednoho operatora neni, ale do toho slotu u single sim telefonu nedostane 2 sim karty, jenom sim kartu a sd kartu zaroven. U S9+ dual sim je tam hybridni slot, kde dostane bud to dve sim karty zaroven anebo jednu sim kartu a sd kartu. Tak pozor na to!:robothappy:

Pro info hybridni slot vs. single sim slot

screen1.PNG

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Apprentice

Ahoj.

S9+ je dual SIM telefon tzn. když dáš do primárního slotu S9+ tu novou SIM a do sekundárního tu starou SIM (je to volitelný slot buď pro SIM kartu nebo pro paměťovou kartu), tak budeš na příjmu na obou číslech zároveň. 

Navigator

Omg, to neni zas tak pravda, pozor na to! Slecna uvadi,ze dostala telefon s nejakou novou simkou a tarifem, tudiz muzeme vydedukovat, ze ma telefon od nektereho naseho tuzemskeho operatora, tzv. brandovany telefon a ti nabizi jenom single sim verze. Proto ji to take bylo i sdeleno. Dual sim verze, pokud se nepletu, sezenete jenom nebrandovane, tedy v normalnich obchodech s elektrem nebo primo u Samsungu.

No pointa tedy zni, ze bude moc vyuzivat obe sim jenom, kdyz je bude vymenovat ve slotu. Protoze telefon, jako takovy, blokovany na jednoho operatora neni, ale do toho slotu u single sim telefonu nedostane 2 sim karty, jenom sim kartu a sd kartu zaroven. U S9+ dual sim je tam hybridni slot, kde dostane bud to dve sim karty zaroven anebo jednu sim kartu a sd kartu. Tak pozor na to!:robothappy:

Pro info hybridni slot vs. single sim slot

screen1.PNG

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
Apprentice

Jééé, děkuji za vysvětlení chlapi:womanvery-happy: A zároveň děkuji, že jste byli schovívaví k mému trapásku s kalhoty:heart: Mějte se krásně.

First Poster

Zdravím chci se zeptat když si koupím slot na dvě sim tak mi budou fungovat i když mám s9+singl dík za odpověď venca 

Superuser I
Superuser I

určitě ne

First Poster
A můžu poprosit jestli to jde nějak udělat nebo to vůbec nejde dík venca
Superuser I
Superuser I

O tuhle možnost jsem se nikdy nezajímal, ale našel jsem při zadání dotazu na Googlu firmu i lidi, kteři to prý umí. Ale osobně bych do toho nešel.

First Poster

Dík moc za odpověď  a přeju krásný den

Superuser I
Superuser I

Pokud jde akutně o dostupnost, zapni si přesměrování hovorů. To se dělá u každého operátora jinak. Buď pošleš speciální kód a nebo to jde myslím i v aplikaci Telefon.

V každém případě ale v tom okamžiku musíš mít v telefonu aktivní tu SIM, u které chceš přesměrování udělat. Já mám tak třeba firemní číslo, přešel jsem bohužel na model s nižší pamětí, tak jsem SIM vyměnil za paměťovou kartu a firemní číslo přesměroval.

Jen pozor, přesměrovávají se jen hovory, ne SMS!

Autoři s nejvíce přijatými like