Wsparcie

Open search

Brak zwrotu gotowki s9plus

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, zarejestrowałem telefon 24 grudnia 2018 roku , jest to s9+. Dobrej pory nie dostałem informacji o zwrocie gotówki zgodnie z promocją oraz bonusu za odkup starego telefonu. Co zrobić w tym przypadku, gdyż czuje się oszukany. Telefon zakupiłem jako nowy u operatora.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Voyager

@MrMarianCzy widziałeś ile jest podobnych tematów z tym samym problemem jak u ciebie czy nie można się do jakiegoś dopisać ?

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/S9-brak-kodu-odkup-w-Samsung-Members/m-p/866129/hig...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

8 ODPOWIEDZI
First Poster

Witam. Mam podobnie. Pisz reklamację .

Pozdrawiam 

Highlighted
Voyager

@MrMarianCzy widziałeś ile jest podobnych tematów z tym samym problemem jak u ciebie czy nie można się do jakiegoś dopisać ?

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/S9-brak-kodu-odkup-w-Samsung-Members/m-p/866129/hig...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dziękuje za linki.

Nagle mi się pojawiło, się nie Mogę pobrać , gdyż nie ma wiecej dostępnych kuponów, co wtedy?

Superuser I
Superuser I

@MrMarian, jeżeli spełniłeś wymogi regulaminu to napisz reklamację do organizatora promocji opisując zaistniałą sytuację. W przyszłości zachęcam do skorzystania z forumowej wyszukiwarki. Wątków dotyczących promocji Samsung mamy sporo na forum i z pewnością znalazłbyś w nich odpowiedź na swoje pytanie.

Voyager

@nismoIle można odpowiadać każdemu indywiduanie do danej promocji jak wszystko zostało podane jak na tacy ?

Apprentice
Tyle ile potrzeba, telefon nie kosztował 200zl i do tego obie promocje nie działają.
Superuser I
Superuser I

@vdsl2, możemy jedynie informować nowych forumowiczów w jaki sposób najefektywniej wykorzystać forum. Wychodzę z założenia, że nie każdy może być biegły w obsłudze forum. Poza tym przeglądanie wątków, które mają po kilkadziesiąt stron może zniechęcać nowych użytkowników. Mimo wszystko zawsze informuję użytkowników o forumowej wyszukiwarce dając przy okazji wskazówkę lub dwie 

Apprentice
I jestem za to bardzo wdzięczny, będę wiedział na przyszłość.
Autorzy z największą liczbą like