Wsparcie

Open search

Brak powiadomień o nieodebranych rozmowach i SMS

First Poster

a u mnie po aktualizacji nie działają powiadomienia o nieodebranych rozmowach i sms?

podpowiedzcie co zrobić?

20 ODPOW. 20
Legend
Superuser I
Superuser I

@po7_19, Na początek wykonaj soft reset urządzenia. Jeśli on nie pomoże, to sprawdź, czy po uruchomieniu telefonu  w trybie bezpiecznym występuje ten sam problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@po7_19, czy sprawdzałeś ustawienia powiadomień? Poniżej załączam jak u mnie wyglądają ustawienia dla powiadomień aplikacji Telefon oraz Wiadomości. Aby sprawdzić poniższe ustawienia przejdź kolejno do: Ustawienia > Powiadomienia > Zobacz wszystkie > Wszystkie i wyszukaj obu aplikacji.

Screenshot_20190421-122220_Settings.jpgScreenshot_20190421-122234_Settings.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@po7_19, odpowiedzi udzieliłem w tym wąku. Nie ma potrzeby zadawania tego samego pytania w różnych miejscach. Unikniemy w ten sposób bałaganu na forum.

First Poster

Niestety nic to nie dało

Superuser I
Superuser I

@po7_19, Czy zastosowałeś się też do wcześniej podanych wskazówek w drugim temacie ?

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-9-0-galaxy-s9-s9-problemy-po-aktualizac...

Legend

@po7_19  napisał(a):

Niestety nic to nie dało

@po7_19  Napisz co zrobiłeś ?

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
First Poster

w trybie awaryjnym wszystko działa przy soft reset nie

First Poster

po soft reset nie działa w trybie bezpiecznym wszystko działa

Autorzy z największą liczbą like