Wsparcie

Open search

Brak kodu cashback i odkup

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

23 grudnia 2018 kupiłam samsung s9. Obowiązywały wtedy dwie promocję ODKUP I ZWROT PIENIĘDZY.  Do tej pory nie dostałam żadnego kodu. Pisałam i na odkup@oexebusiness.com i na cashbacks9@oexebusiness.com . Dalej zero odpowiedzi. Czy te promocje to oszustwo?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Sylwia5, to bardzo dobra wiadomość. Dziękuję za informację zwrotną!

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
First Poster

Ja też nie mam kodu wyczytałam w regulaminie że powinien się pojawić do 10 stycznia. Na infolinię nie można się dodzwonić. 

Superuser I
Superuser I

@Sylwia5@Magda2018, koniecznie zajrzyjcie do artykułu Jak prawidłowo przystąpić do promocji Samsung, aby odebrać nagrodę? Jeżeli wszystko macie poprawnie ustawione to proponuję wysłać reklamację lub cierpliwie poczekać na odpowiedź.

Zachęcam również w przyszłości do korzystania z forumowej wyszukiwarki. Na forum jest sporo tematów, gdzie opisujemy problemy z promocjami. Poniżej kilka przykładów:

CASHBACK Samsung Galaxy S9+

Cashback Samsung S8

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

Brak kodu do promocja świątecznej cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Czy sprawa sie wyjasnila??U mnie dalej kodow brak.

Superuser I
Superuser I

@Skalska, przeglądałaś inne wątki dotyczące promocji? Mnóstwo informacji znajdziesz w tym wątku. W szczególności przejrzyj kilka ostatnich stron.

Explorer

Przegladalam wszystko co bylo mozliwe.Zostalo chyba tylko zlozyc reklamacje.Czy telefonicznie jestem w stanie to zalatwic??

Superuser I
Superuser I

@Skalska, reklamacje należy składać pisemnie wysyłając na adres wskazany w regulaminie.

Apprentice
Wszystko w porządku. Promocje dostałam ale musiałam pisać na maila z prośbą o nie. Do końca stycznia wszystko miałam. Dziękuję za pomoc tym co mi odpisali 🙂
Superuser I
Superuser I

@Sylwia5, to bardzo dobra wiadomość. Dziękuję za informację zwrotną!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like