Wsparcie

Open search

Brak informacji o rozmówcy

Observer

Witam.  Mam problem.  W przypadku gdy mam włączoną blokadę ekranu (wzór) wówczas przy połączeniu przychodzącym nie wyświetla mi się historia połączeń.  Tzn.  Gdy blokadę mam ściągniętą wtedy widzę że ktoś z tego numeru dzwonił do mnie np o 8.00 rano lub tydzień wcześniej.  Wyświetla się również ostatni SMS. Gdy blokadę mam włączoną ale ekran odblokowany wtedy te informacje są.  Co mogę zrobić?  Bardzo zależy mi na tej funkcji

8 ODPOW. 8
Legend

@Spokojy Witaj na forum  Czy w telefonie masz taką wersje softu G960FXXU6CSG8 ?

Czy był wyłączany i włączany telefon ?  Możesz też wykonać wipe cache partition jak to zrobić znajdziesz tu Hard Reset

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Wersja softu się zgadza. 

Robiłem hard reset.  Wszystko działa poprawnie do momentu włączenia blokady ekranu. Niestety wymagana jest przez GooglePay. 

Superuser I
Superuser I

@Spokojy, podejrzewam, że to nie jest błąd a celowy zabieg w celu ukrycia informacji przed niepowołanymi osobami w momencie kiedy korzystamy z ekranu blokady. Niestety nie znalazłem opcji, która umożliwiłaby wyświetlanie szczegółowych informacji o danym kontakcie w momencie kiedy mamy ustawioną blokadę ekranu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

Sprawdziłem na inny telefonie A6 2018 i jest widoczna historia połaczeń przy ustawionym symbol.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Zauważyłem też (  Ale to  również przy zdjętej blokadzie) że nie wyświetla mi się województwo z którego jakiś numer dzwoni... np. Kiedyś było numer a pod spodem np.  Łódzkie, Śląskie itp

Legend

@Spokojy  To może zgłoś przez apke Samsung Members.

Superuser II
Superuser II

@Spokojy brak wyświetlania info o wcześniejszych interakcjach zgodne z założeniami. Nie będzie widoczne.

Info na temat miejscowości, regionu, województwa to kwestia usług central cyfrowych i operatora, nie telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Big Cheese

U mnie jest dokładnie tak samo. Przy włączonej blokadzie ekranu znikają informację o poprzednich połączeniach i wiadomościach.

Screenshot_20190820-223411_Phone.jpgBlokada wyłączonaScreenshot_20190820-223319_Phone.jpgBlokada włączona

Autorzy z największą liczbą like