Wsparcie

Open search

Brak dźwięku powiadomień S9

First Poster

W moim Z3C którego miałem od 4 lat dokładnie tak było. W Mi5 Mamy też tak jest. W OnePlusach siostry i szwagra wydaje mi się, że również. W Nokii 515 Taty też tak jest

I coś takiego jest dla mnie najbardziej logiczne, oraz intuicyjne

Superuser I
Superuser I

@Panicz, tak jak napisał @vdsl2 nie ma fabrycznie takiej możliwości. Niestety nie wiem czy istnieje aplikacja, która będzie w stanie powiązać razem siłę głosu dzwonka oraz powiadomień. Możesz poszukać takiej aplikacji w sklepie Google Play oraz Galaxy Apps. Zachęcam również do zgłoszenia sugestii do firmy Samsung za pomocą aplikacji Samsung Members.

Opinia-Samsung-Members.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Observer

@Karolina1993  napisał(a):

Witam. Problem polega na tym, że od kilku godzin nie działają mi dźwięki powiadomień, wibracja jest, dzięki połączenia też ok, ale jeśli chodzi o smsy, messengera, czy whatsappa z których korzystam brak. 

W ustawieniach wydaje mi się, że też jest wszystko ok, zrobiłam chwilę temu aktualizację oprogramowania i nadal problem się nie rozwiązał. 

Kiedy wchodzę w dźwięki wiadomości wybieram obojętnie pierwszy lepszy z listy  jest kompletna cisza, a jeżeli wejdę w dźwięki połączenia tam wszystko słychać. 

Macie jakąś radę na to? Niestety doprowadza mnie to do szaleństwa kiedy dostaje wiadomość bez dźwięku. 

Ja np. Mam tak że jest aplikacja Flash score jest dźwięk tylko taki jakby przytlumiony nie ma tego jak zawsze głośnego tylko taki cichy czasem jak przyjdzie mi powiadomienie to ciagle tak samo reszta powiadomień jest extra tylko ta aplikacja nie wiem o co chodzi gdzie tonustawic żeby bylo jak zawsze  

Superuser I
Superuser I

@Robcio1916, nie znam tej aplikacji, ale warto zerknąć do jej ustawień. Być może będą tam dodatkowe opcje zmiany siły głosu powiadomienia.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like