Wsparcie

Open search

Brak dźwięku powiadomień S9

Highlighted
ROZWIĄZANE
Observer

Witam. Problem polega na tym, że od kilku godzin nie działają mi dźwięki powiadomień, wibracja jest, dzięki połączenia też ok, ale jeśli chodzi o smsy, messengera, czy whatsappa z których korzystam brak. 

W ustawieniach wydaje mi się, że też jest wszystko ok, zrobiłam chwilę temu aktualizację oprogramowania i nadal problem się nie rozwiązał. 

Kiedy wchodzę w dźwięki wiadomości wybieram obojętnie pierwszy lepszy z listy  jest kompletna cisza, a jeżeli wejdę w dźwięki połączenia tam wszystko słychać. 

Macie jakąś radę na to? Niestety doprowadza mnie to do szaleństwa kiedy dostaje wiadomość bez dźwięku. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Observer

Screenshot_20181125-130815_Settings.jpg

Prawdopodobnie znalazłam problem dopiero teraz.... od rana z tym walczę... klawisz powiadomienia w tym miejscu był zupełnie wyciszony.... 

Dzięki za chęć pomocy! 

Niestety blondynki to do siebie mają!

13 ODPOW. 13
Legend

@Karolina1993A zaglądałaś do ustawień jak tutaj ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Właśnie tutaj też jest wszystko ok. Mam taka sytuacje we wszystkich aplikacjach związanych z wiadomościami messemger, smsy, whatsapp. Wczoraj było wszystko dobrze od dziś nie ogarniam tego. 

Observer

Screenshot_20181125-130815_Settings.jpg

Prawdopodobnie znalazłam problem dopiero teraz.... od rana z tym walczę... klawisz powiadomienia w tym miejscu był zupełnie wyciszony.... 

Dzięki za chęć pomocy! 

Niestety blondynki to do siebie mają!

First Poster

Czy można jakoś "spiąć" głośność dzwonka i powiadomień, tak aby przyciskami głośności regulować jednocześnie te dwie wartości? Takie rozdzielenie jest bardzo męczące. 

Legend

@Panicz  Nie ma takich możliwości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
I brak jakiekolwiek aplikacji zewnętrznej która by to robiła rozumiem?
Legend

@Panicz  Nie wiem jak ta apka działa ale możesz przetestować

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.hp.volume&hl=pl

First Poster
Kompletnie żadnych w niej ustawień.
Legend

@Panicz Czy widziałeś, żeby była, taka możliwość na innych markach telefonów jak ty chcesz to mieć, bo ja się jeszcze z tym nie spotkałem?

Autorzy z największą liczbą like