Wsparcie

Open search

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

Apprentice

Dzieki za szybka odpowiedz. Bon otrzymalem 4.1 a pin powinien przyjsc wczoraj tj 9.1. Nie przyszedl i stad zajrzalem na forum gdzie sie dowiedzialem o tej zgodzie marketingowej (w regulaminie tego nie widzialem). Nie mialem jej zaznczonej i podejrzewam ze dlatego nie otrzymalem kodu...

Superuser I
Superuser I

@net-syst, przed chwilą przeglądałem regulamin tej promocji i również nie znalazłem informacji o konieczności wyrażenia zgód marketingowych. Napisz reklamację do organizatora z informacją, że nie otrzymałeś kodu PIN.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

Może warto przeczytać to https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Jak-prawidłowo-przystąpić-do-promocji-Samsung...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Tak. Tylko zamiast przeczytac caly internet skupilem sie tylko na regulaminie...
Apprentice
Witam

Mam problem telefon zarejestrowałem 20 grudnia 2018 r wszystko było robione zgodnie z regulaminem najpierw nie było w ogolę vouchera na odbiór 500 zł po napisaniu reklamacji wysłali voucher 15 stycznia oczywiście nie dało się go odebrać ponieważ wyskakiwała informacja o braku kuponów więc napisałem kolejną reklamacje następnego dnia 16 stycznia kod już dało się odebrać zgodnie z tabelą oraz informacją w mailu który dostałem PIN miał przyjść na maila 23 stycznia do tej porty Pin nie przyszedł od razu 24 stycznia jak tylko pin nie przyszedł napisałem kolejną reklamację z brakiem pinu ( oczywiście do tej porty 0 odpowiedzi) i teraz zaczyna się problem Voucher odebrany 16.01.2019 ważny niby do 30.01. 2019 a zgodnie z tabelą nagrode mogę odebrać do 29.01.2019 :23:59 czy komuś zdarzyło się, że Pin nie przyszedł przed końcem ważności vouchera ??
Superuser I
Superuser I

@Spectra, najważniejsze, że wysłałeś reklamację. Musisz poczekać na odpowiedź organizatora promocji. Upewnij się również, że masz włączone otrzymywanie zgód marketingowych w aplikacji Samsung Members. Instrukcję znajdziesz w tym wątku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Wszystko było pozaznaczene, kod dostałam. Interesuje mnie czy komyś w wyniku reklamacji przywrócili wygaszony KOD. Bo kod mam, ale jutro tracji ważność. Odpowiedzi na reklamację brak, PIN-u również.

Superuser II
Superuser II

@Spectra spokojnie, albo odnowią albo dostaniesz całkiem nowy. Reklamacje poszły i to jest ważne.

Apprentice

Dziekuję za inf. Przy poprzednim zakupie wszystko poszło gładko, a teraz żadna operacja nie przebiegła bez reklamacji

Superuser II
Superuser II

Ja też nie miałem problemów przy poprzednich tego typu promocjach, ale i osób z nich korzystających było mniej.

Autorzy z największą liczbą like