Wsparcie

Open search

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

First Poster

I tak wpadłby do archiwum, bo jego ważność była do 26.12, po aktywacji kodu i maila z PIN do końca 27.12 mamy 7 dni na wizytę w bankomacie.

Legend

Na stronie tego regulaminu jest tabela jak na zdjęciu.

Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Apprentice

Dostałam właśnie PIN ✌😉

First Poster

Właśnie otrzymałem PIN kod pobrany 18.12.

New Member

Również otrzymałem pin, ktoś już wybierał pieniążki?  Trzeba podać cały kod czy tylko do " dwukropka" ??

Apprentice
Wybrałam właśnie z bankkmatu. Wpisujesz kod z kuponu akcept kwora wypłaty 500 akcept i PIN akcept . Pińcet wpada 😘
Apprentice

Witam

Wczoraj powinienem dostac pin ale nie doszedl. Nie wiedzialem o tej zgodzie marketingowej i zaznaczylem to dopiero teraz. Dojdzie jeszcze ten pin ?

Legend

@net-systJak nie wyraziłeś zgody to możesz nie otrzymać PIN  chyba logiczne przeanalizuj regulamin twojej promocji.

Superuser I
Superuser I

@net-syst, kody aktywowane są zawsze w środę więc skoro nie otrzymałeś wczoraj to pewnie otrzymasz dopiero w przyszłym tygodniu. Co prawda teraz dopiero włączyłeś zgodę marketingową, ale moim zdaniem PIN powinieneś otrzymać. Dla pewności napisz do organizatora promocji opisując zaistniałą sytuację.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, z ciekawości przejrzałem regulamin promocji cashback i nie znalazłem wymagania związanego z zaznaczeniem zgód marketingowych. Wiem, że na forum zalecane jest żeby je włączyć, ale regulamin o tym nie wspomina. Moim zdaniem śmiało można reklamować zatem brak otrzymania kodu PIN.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Autorzy z największą liczbą like