Wsparcie

Open search

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

mam problem, ponieważ po aktywacji kodu nie otrzymałem PIN - czyli brak możliwości wypłaty oraz "potwierdzenia aktwacji", nie zmieniło to faktu, że po tygodniu bon z korzyści zniknął.

Aktywacja była w środę - do końca dnia nic nie doszło na maila, więc kolejnego dnia skontaktowałem się z cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com - brak odpowiedzi do teraz (właśnie mija tydzień od wysłania zapytania). 

Dodam, że konto jest na poprawne dane, poprawy mail, a wcześniej cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com zweryfikowali zakup i odpisywali na wiadomości.

Jakie są dalesze kroki? Co mogę zrobić? 

Pozdrawiam 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Voyager

Drodzy, kody aktywowane są zawsze w kolejną środę i tyczy się to każdego kuponu, niezależnie od tego, czy był pobrany w poniedziałek, czwartek czy niedzielę. Zawsze w środę w kolejnym tygodniu lub w dzień wskazany w tabeli w regulaminie, do godziny 23:59, PINy wysyłane są na email rejestrowany w koncie Samsung.

Ważną kwestią jest oznaczenie zgody marketingowej: Members > Menu boczne > Ustawienia > Powiadomienia > Materiały marketingowe. Bez tego nie otrzymacie PINu.

Jeżeli warunki zostały spełnione, a mimo to w żadnym folderze na poczcie nie macie maila z PINem, to należy to zgłosić do administratora promocji. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie dowodu zakupu, nr IMEI sprzętu, adres email konta Samsung. Prawidłowy adres mailowy to: cashbackS9@oexebusiness.com i tylko ten. Wszystko jest podane w regulaminie... 

Legend

Na stronie tego regulaminu jest tabela jak na zdjęciu.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

48 ODPOW. 48
First Poster

Mam taki sam problem, kod aktywowany i zgasł dziś w nocy, na mailu ani widu ani słychu PINu... co robić?

Apprentice
Też właśnie mam ten problem
First Poster

Mam taki sam problem.

Superuser II
Superuser II
Myślę, że teraz w okresie poświątecznym powinny pojawić się pierwsze odpowiedzi na reklamacje. O ile spełniliście wszystkie warunki promocji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

U mnie też nic nie dostałem PIN

Apprentice

Na czacie jak rozmawiałam z konsultantem jeszcze przed świętami to mówił że wszystko gra i mam czekaćna kod. Kod pobrałam 23.12 a dziś 2 nocy wygasł . 

Highlighted
Voyager

Drodzy, kody aktywowane są zawsze w kolejną środę i tyczy się to każdego kuponu, niezależnie od tego, czy był pobrany w poniedziałek, czwartek czy niedzielę. Zawsze w środę w kolejnym tygodniu lub w dzień wskazany w tabeli w regulaminie, do godziny 23:59, PINy wysyłane są na email rejestrowany w koncie Samsung.

Ważną kwestią jest oznaczenie zgody marketingowej: Members > Menu boczne > Ustawienia > Powiadomienia > Materiały marketingowe. Bez tego nie otrzymacie PINu.

Jeżeli warunki zostały spełnione, a mimo to w żadnym folderze na poczcie nie macie maila z PINem, to należy to zgłosić do administratora promocji. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie dowodu zakupu, nr IMEI sprzętu, adres email konta Samsung. Prawidłowy adres mailowy to: cashbackS9@oexebusiness.com i tylko ten. Wszystko jest podane w regulaminie... 

First Poster

Info od konsultanta z czatu, który przytoczył mi regulamin, strona  11: kody pobrane 17-23.12 będą aktywowane 27.12. Poczekajmy więc z reklamacjami jeszcze jeden dzień.

Apprentice

Mimo że kupon wpadł do archiwum i tak jakby stracił ważność ?

Autorzy z największą liczbą like