Wsparcie

Open search

Bateria S9/S9+ nasze osiągi - pochwal się, podaj swoją konfigurację

Navigator

Nie zgodzę się. Mierzyłem pojemność wielu telefonów, kamer sportowych, e-papierosów, latarek, różnych akumulatorów i power banków o różnych budowach. Zawsze mierzona pojemność była mocno zbliżona do deklarowanej przez producenta, a bardziej markowe firmy nawet wskazywały więcej. Taki Sony Z3 Dual ma baterię 3100. Pomiar nowego ogniwa wskazywał 3250. A tu taki Samsung wkłada ogniwo 3500 i rezerwuje jeszcze 10% na własne potrzeby? Jest to pierwsza firma która fizycznie daje mniej niż w specyfikacji. Nie ma się co dziwić iż ludzie piszą iż ten telefon "trzyma" gorzej niż S8. 

Voyager

A mogli napisać na akumulatorze 3000 mAh...

Jakie by było miłe zaskoczenie dla "badaczy". Sprawność w cyklu większa niż 100%!

Navigator

A jaka rysa na honorze. Bateria gorsza niż w poprzednim modelu! Może zostawić 3500 i wsadzić 4000 i z tego obciąć marginesy?

A nie to już było w Note. Na lotniska nie wolno było go wnosić.

Explorer

Jak narazie tak, ale walczęScreenshot_20181027-145646_Settings.jpg

Mąż włączył oszczędzanie baterii,  dostał info że 120h będzie pracował telefon, od rana zżarło mu tylko 3% baterii. 

Explorer

Od rana do teraz, mężowi baterii zeszlo tylko 7%

Screenshot_20181028-005906_WhatsApp.jpg

Legend

To może ja się podziele jak to wygląda w A6 2018 

Screenshot_20181029-193247_Settings.jpgScreenshot_20181029-193259_Device maintenance.jpg 

A jeszcze działa na jednym ładowaniu.

Screenshot_20181030-132803_Settings.jpgScreenshot_20181030-132747_Device maintenance.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Jestem pod wrażeniem i to na wyłączonym trybie oszczędzania  

First Poster

Bateria w europejskiej wersji S9 w porównaniu z jej amerykańską wersją wyposażoną w układ Snapdragon 845 bardzo rozczarowywuje. 

Superuser I
Superuser I

Nie ma podobnych wątków na innych tabliach więc pochwalę się wynikami z Note9. Dwa konta mailowe w trybie push, stale włączone Wi-Fi oraz Bluetooth. Nie jest źle 

Bateria-Note9.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
RadekK Moderator
Moderator

@Ask, aby wykonać wiarygodne testy konieczne jest zestawienie dwóch telefonów (w różnych wersjach) w identycznej konfiguracji z najnowszą wersją oprogramowania. Jeśli takie testy nie zostały wykonane, ciężko dyskutować na ten temat. Każdy użytkownik w inny sposób korzysta z telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like