Wsparcie

Open search

Bateria S9/S9+ nasze osiągi - pochwal się, podaj swoją konfigurację

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Temat który musi być na każdym forum. A dlaczego? A to z prostej przyczy. Prawie po każdej dużej aktualizacji systemu, po kilku minutach w temacie z taką informacją pojawia się pytanie: "Jak bateria? Lepiej?"

Na naszym forum nie powinno zatem zabraknąć tematu w którym będziemy chwalić się osiagami baterii w naszych galaktykach.

Zacznę od siebie i danych SOT w Galaxy S9+bateria S9.png

Telefon sparwowany z Gear S3, powiadomienia ze wszystkich społecznościówek, 4 konta mailowe w trybie push. Co do radia to LTE i WiFi jeżeli pamiętam. 

Jeżeli będziecie mieli pytania o inne ustawienia to chętnie odpowiem.

A teraz zapraszam Was do chwalenia się.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
26 ODPOW. 26
Superuser II
Superuser II

Nikt nie chce się pochwalić swoją bateryjką? To ja jeszcze jedno wrzucę. Tuż przed ostatnią aktualizacją, mam nadzieję, że po niej będzie jeszcze lepiej.batt.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Wyniki mojego S9. Bardzo słabe. Screenshot_20180319-222111_Settings.jpg

Screenshot_20180319-222117_Settings.jpg

Apprentice

Na moim S9 też jest średnio, ale przy 30% mam przynajmniej 4h na ekranie. Jednak cisnę ile wlezie. Muszę rozładować, naładować do 100%, wyłączyć AOD i zobaczyć jak będzie

First Poster

No ja w swoim będę musiał wyłączyć też niestety AOD A szkoda. Bo przez to że w S9 jest plagą problemów z ta bateria nikt nie będzie z tego korzystał. Pracuje w sklepie z elektroniką i było już z 6-7 niezadowolonych klientów jeśli chodzi o baterie w S9. Ja sam nawet jestem przypadkiem gdzie ładowarka zdechła mi po pierwszym ladowaniu i mojej klientce z s9+ także.

KrzysiekK Moderator
Moderator

@Swistuk

Dzięki za info o zgłoszeniach Twoich klientów. Optymalizacja pracy baterii będzie poprawiana w kolejnych aktualizacjach.

W kwestii ładowarki nie odnotowałem wcześniej podobnych zgłoszeń ale będę trzymał rękę na pulsie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Explorer

W moim przypadku (S9+) też  dosyć przeciętnie. Jest lepiej niż na S8 ale tylko minimalnie. 

Co ciekawe z moich obserwacji wynika, ze wylaczenie monitora energii polepsza osiągi zamiast je pogorszyć.

Screenshot_20180325-001114_Settings.jpg

Screenshot_20180325-001128_Settings.jpg

Navigator
Bateria ma według producenta pojemność 3500. Niestety ale ładuje się tylko do 3100-3300 zależnie od modelu telefonu. Mój ładuje się do około 3250. mierzone miernikiem zewnętrznym, jak i poprzez zainstalowane aplikacje. Wyniki podobne. Sprawność baterii pomiędzy 91%-93%. Potwierdzone przez wielu użytkowników na kilku forach.
Samsung boi się iż ich najnowszy telefon będzie bombą jak poprzedni Note?
KrzysiekK Moderator
Moderator

@FACETO

Jeżeli masz wątpliwości w kwestii poprawnego działania baterii w Twoim telefonie, zgłoś się do najbliższego punktu serwisowego.

Listę placówek znajdziesz na stronie: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Voyager

Przypominam, że ogniw litowych nie wolno rozładowywać do zera. Elektronika zabezpieczającą (jeśli działa) dba żeby zostało ok. 10% ładunku. Dla ogniwa oznaczonego 3500 mAh wynik ładowania 3100-3200 mAh jest normalny. Dla użytkownika oznacza to, że pobrał wcześniej wszystko co było do pobrania bez zbytniego niszczenia ogniw.

Akumulatory litowe dużych mocy (napędowe) odcina się jeszcze wyżej, bo 10% SoC to jest już nisko, a głebokie rozładowania skracają życie.

Autorzy z największą liczbą like