Wsparcie

Open search

BRAK zoom w aparacie po aktualizacji do PIE( ?)

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Kolejny poważyny dla mnie problem - pamiętam, że przed aktualizacją mogłem zoomować przyciskiem nagrywania ( przytrzymując + w górę lub dół ) a teraz nie mogę!! Czy to kolejne "usprawnienie" czy mój błąd. Wole się upewnić, zanim wysmaruję info do supportu. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer

O! Super dokument. Dzieki!

11 ODPOW. 11
Legend

@zielnetA widziałeś instrukcje dla Androida Pie

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, przy okazji też się dowiedziałem jak przybliżać i oddalać w Android Pie (aktualizacja dla Note9 to kwestia dni).

przyblizanie-oddalanie.png

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

Aparat --> Ustawienia --> Metody fotografowania --> Naciśnij klawisz głośności, aby --> Powiększenie

Explorer

O! Super dokument. Dzieki!

Observer

Brak możliwości przybliżania/oddalania jest największą porażką tej aktualizacji. Wszystko podobno zostało usprawione w kierunku obsługi jednej ręki, a ta genialnia aktualizacja wymaga przybliżania używając drugiej ręki, a dodatkowo trzeba to robić gestem. No po prostu żałosne. Nie rozumiem tej decyzji, jest szansa na powrót tej opcji? 

Superuser I
Superuser I

@Tafo, przesuń palcem do góry lub na dół na ikonkach zmiany przybliżenia. W ten sposób możesz przybliżać i oddalać za pomocą jednej ręki.

Screenshot_20190421-155907_Camera.jpg

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Observer
@nismo podczas nagrywania filmu te ikonki są niedostępne, można je jakoś włączyć?
Superuser I
Superuser I

@Tafo, myślałem, że pytasz o przybliżanie zdjęć. Tak czy inaczej w modelu S10+ ikonki są widoczne w trakcie nagrywania wideo. U Ciebie nie ma żadnej ikonki? Spróbuj w takim razie w miejscu, gdzie powinny znajdować się ikonki, przeciągnąć palcem w górę lub w dół.

Legend

@Tafo Nie mam Pie ale na Oreo jest tak jak na zdjęciu i zoom działa pod regulacją głośności

Screenshot_20190421-173155_Camera.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like