Wsparcie

Open search

Błąd aparatu w trybie Noc

Apprentice

Posiadam Galaxy S9,i w trybach aparatu jest opcja NOC. Czy u Was też jest ona zepsuta? Podczas robienia zdjęcia za dnia w trybie NOC, zdjęcie zapisuje się normalnie. 

Jednak gdy używam trybu NOC w nocy lub gdy jest mało światła to po zrobieniu zdjęcia aparat je zapisuje i wyskakuje błąd aparatu. Ktoś ma podobny problem?Screenshot_20190623-140629_Camera.jpgZdjęcie za dnia w trybie NOC

Screenshot_20190623-140445_Camera.jpgBłąd aparatu

24 ODPOW. 24
Legend

@Hateful  Czy resetowałeś aparat ?

Screenshot_20190623-133607_Camera.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@Hateful, U mnie bezpośrednio po aktualizacji pojawiał sie taki komunikat jak jeszcze widniało powiadomienie o tym, że system Android się aktualizuje. Po całkowitym skończeniu aktualizacji wszystko było ok.

Superuser I
Superuser I

@Hateful, spróbuj również wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Potwierdzam występowanie tego błędu na Samsungu S9. Komunikat pojawia się w czasie gdy aparat przetwarza/zapisuje zdjęcie nocne - pasek postępu w kole dochodzi do połowy i pojawia się błąd.

Zauważyłem ten błąd jak mam odpalonych dużo aplikacji w tle.

Superuser I
Superuser I

@dreamlike, zachęcam do zgłoszenia tego błędu za pomocą aplikacji Samsung Members.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Potwierdzam mam ten sam problem samsung s9

Superuser I
Superuser I

@Artuś, czy zgłosiłeś błąd za pomocą aplikacji Samsung Members? Jeżeli nie to warto to zrobić ponieważ tego typu zgłoszenia trafiają do działu technicznego.

Big Cheese

@dreamlike@Artuś Czy próbowaliście wyczyścić dane aplikacji Aparat ?

dane.jpg

Apprentice

Tak wyczyściłem dane aplikacji. W samsung members odpisali mi żeby wyczyścić dane aplikacji,wyzerować ustawienia aparatu i zrobić Soft reset telefonu. Zrobiłem  to wydawało sie ze problem znikł pstrykłem pare fotek w dzień w trybie nocnym i nie wyskakiwał błąd aparatu, niestety na wieczór problem znów wrócił 😔

Autorzy z największą liczbą like