Wsparcie

Open search

Bądź pierwszy... przedsprzedaż Galaxy S9 i S9+

Superuser II
Superuser II

Postanowiłem założyć nowy wątek aby podpytać Was czy już planujecie lub zamówiliście nowy model Galaxy w przedsprzedaży?

Jeżeli tak, to czy skorzystacie z oferty "Kupimy to"? Odsprzedajecie swój stary model? Jaki model wybieracie S9, czy S9+ z dwoma aparatami? I jaki kolor, Lilac Purple, Coral Blue, czy Midnight Black?

Ja się przyznam, że już zamówiłem wersję S9+ w kolorze Lilac Purple. Zrobiłem to w Brand Store w Manufakturze w Łodzi. Jakoś w czasie testów ten kolor przypadł mi do gustu. Taki inny.

Wciąż zastanawiam się nad drugą słuchawką. A dokładniej to zastanawia się moja żona. Korzystając z oferty "kupimy to" i zwrotu 400 PLN za stary telefon (a mam 2x S8+), dwie nowe S9+ zakupiłbym w cenie jednego.

Co o tym sądzicie?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
16 ODPOW. 16
Helping Hand
U mnie na razie wygrywają inne potrzeby ale też przymierzam się do S9+ I to dokładnie w tym samym kolorze... 😁
Superuser II
Superuser II
Na serio nikt nie planuje zakupu w przedsprzedaży? A może ktoś będzie dokonywał zakupu normalnie?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

I jak tam, czy Wasze preodery już dotarły? Bo mój tak. 2xS9+.jpg

Helping Hand
Przymierzam się do zakupu niedługo ale raczej nie w przedsprzedaży. Zakochałam się w tym smartfonie 😊😍
Voyager

Moja miłość od pierwszego wejrzenia została w przypadku S9+ bardzo boleśnie rozliczona. Jak to w życiu.

Przyglądajcie się przed zawarciem związku uważnie i dłuuugo, bo możecie zostać bez obiektu swojej miłości, bez kasy i na dodatek upokorzeni.

Jak sądzicie, co to za ślad na szkle? Znika po wytarciu, pojawia się po kontakcie ze skórą dłoni aż do następnego czyszczenia...

20180309_144333.jpgFabrycznie uszkodzona obudowa Galaxy S9+

Gdybym mógł obejrzeć linię pakowania w fabryce Samsunga to bym sam potrafił odpowiedzieć na to pytanie.

Helping Hand
No i kupiłam jutro odbieram 😁
Helping Hand
No i mam. Właśnie ustawiam wszystko. No i na dzień dobry była mała aktualizacja 😁
Superuser II
Superuser II
Wszystkie S9 i S9+ dostały w Polsce aktualizacje. Gratuluję zakupu.

Helping Hand
Dziękuję i wzajemnie. Oczywiście taki sam kolor. 😊
Autorzy z największą liczbą like