Wsparcie

Open search

Aparat fotograficzny w S9 ma bardzo długi czas osiągania ostrości

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Od 3 miesięcy mam problem z robieniem zdjęć, ponieważ aparat czasem nawet kilka minut "łapie" ostrość, nie ma znaczenia co i w jakich warunkach próbuję zrobić zdjęcie. Aparat mam od listopada 2018 i nie przypominam sobie, żeby wcześniej tak sie zachowywał. Same zdjęcia wychodzą bardzo ładne, ale zanim uzyskam ostrość, to niektóre "obiekty" rezygnują z pozowania do zdjęcia.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

niestety, serwis, dziękuję za wsparcie

Superuser I
Superuser I

@mbukala, nie ma sprawy. Listę punktów serwisowych znajdziesz w tym miejscu. Powodzenia!

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@mbukala, na początek spróbuj wyzerować ustawienia aparatu. Przejdź kolejno do: Aparat > Ustawienia > Zeruj ustawienia. Uruchom również ponownie telefon. Daj znać czy to pomogło.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Zresetowałam do ustawień fabrycznych, ponownie uruchomiłam, ale nadal jest tak samo

Superuser I
Superuser I

@mbukala, rozumiem. W takim razie proponuję wykonanie hard resetu. Pamięaj, aby nie przywracać kopii po tym zabiegu ponieważ mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli to nie pomoże to konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Apprentice

niestety, serwis, dziękuję za wsparcie

Superuser I
Superuser I

@mbukala, nie ma sprawy. Listę punktów serwisowych znajdziesz w tym miejscu. Powodzenia!

Autorzy z największą liczbą like