Wsparcie

Open search

Aparat-Filmowanie-brak używania ISO w trybie pro

ROZWIĄZANE
First Poster
Witam - podczas nagrywania wideo w trybie ,,pro'' miałem możliwość ustawienia ręcznego ,,ISO" oraz ,,PRZYSŁONY" po którejś z aktualizacji funkcja ręcznego ustawienia ,,ISO" została nieaktywna, czy ktoś ma taki problem i jak go rozwązać ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @gruzin,

Sprawdzałem S9 z pierwszą wersją oprogramowania: CSC: G960FOXM1ARB3 i podczas nagrywania wideo zmiana ISO jest zablokowana. Przy okazji zweryfikował również na kilku innych telefonach: S7, Note9 i nigdzie nie widzę odblokowanej opcji zmiany ISO.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
9 ODPOWIEDZI
Highlighted
Voyager

@gruzinA jaki masz teraz numer aktulizacji androida ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@gruzin W przypadku androida 9.0, o ile taki posiadasz, nie ma możliwości konfiguracji opisywanych parametrów. Ale to w wersji beta, co będzie w finalnej jeszcze nie wiadomo.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
First Poster

Witam - nie zainstalowałem androida 9, pozostałem przy 8.0.0, i problem jest.

Superuser II
Superuser II

@gruzin Trzeba zatem poczekać na osobę mającą jeszcze Oreo na pokładzie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @gruzin,

Sprawdzałem S9 z pierwszą wersją oprogramowania: CSC: G960FOXM1ARB3 i podczas nagrywania wideo zmiana ISO jest zablokowana. Przy okazji zweryfikował również na kilku innych telefonach: S7, Note9 i nigdzie nie widzę odblokowanej opcji zmiany ISO.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Z najnowszą aktualizacją Android Pieniądze i OneUI zostałem pozbawiony funkcji przez którą kupiłem S9. Ta funkcja to nagrywanie video za pomocą trybu profesjonalnego. Bardzo bym prosił aby ta funkcja wróciła!

First Poster

Witam - uaktualniłem moją S9+ do oficjalnej aktualicacji Androida 9.0 , i tak jak ,,Dienox"  wyzbyłem się w ogóle możliwości jakichkolwiek ustawień manualnych WIDEO ,czy ktoś

wie kiedy SAMSUNG poprawi tą niedogodność ?

Superuser II
Superuser II

@gruzin w celu przyśpieszenia aktualizacji lub chęci zgłoszenia nowych funkcjonalności warto skorzystać z możliwości aplikacji Samsung Members.

Więcej informacji na temat Pie znajdziesz w tym temacie: 

Łap ciacho! Oficjalne rozpoczęcie beta testów Android Pie dla Galaxy S9 i S9+ 

pozdrawiam

Explorer

o to jest już nas przynajmniej dwoje....

Autorzy z największą liczbą like