Támogatás

Open search

Android pie frissítés S9.

Explorer

És most jött meg a vodánál is,1833Mb mérettel.

Highlighted
Explorer

Az android p frissítés óta a Samsung böngészőre nem lehet frissítést ellenőrizni/keresni.Sem mobilneten,sem wifin.A gyári visszaállítás sem oldotta meg.

Screenshot_20190130-180605_Samsung Internet.jpgSamsung böngésző

Apprentice

Galaxy appson keresztül megy és jó lesz  

Explorer
Igen,ott sikerült,megoldódott.Köszi szépen.
Apprentice
Szívesen. Jobb is a felülete szerintem.
First Poster

A Pie óta a kamera képfeldolgozási algoritmusa megváltozott, magasabb a zajszűrés, kevesebb a részlet, vízfestményszerű hatás. 

Explorer

Esetleg egy előtte utánna képet tudnál feltenni?
Én nem látok különbséget, az én S9-em által készített képeken.

Samsung membersbe érdemes írnod, az alkalmazáson belül, hiba bejelentés menüben.
Esetleg próbálkozz a lencse megtisztításával. Bár azt jelezni szokta, hogy takarítsd meg.

First Poster

Az S9 Pie az S10 durva zajmentesítő algoritmusát kapta meg, hiszen azonos az érzékelő is. Botrányosan rossz húzás ez. Pont emiatt nem váltottam S7-ről S10-re, az új S9-emet pedig azonnal Oreora downgradeltem, és  egyből újra hozta azt a képminőséget, amit a tesztekben a megjelenéskor látni lehetett.

New Member

Nekem pont a frissítés a propblémám. Android 9 van és a feissítés miatt letiltotta a hívás rögzítőt. Szeretném a softvert  visszaállítatni 8v.régebbire mert azokon legalább a be és kimenő szám nélkül de működik

Apprentice

Nincs visszafelé downgrate tudtommal, de a Pie már nem támogatja a hívás rögzítőt én is vettem anno. 

Bár One plus pron működik a sajátja