Támogatás

Open search

Android pie frissítés S9.

Explorer

Ez egy igazán érdekes írás.
Köszönjük a tapasztalataidat.
Nekem sokat segítettek ezek a felhasználói tapasztalatok abban, hogy jobb döntést hozzak. És egy darabig biztos nem frissítem rá a rendszerem pie rá. (Annak ellenére, hogy egy hete még -tűkön ülve vártam a frissítést a sötét mód miatt.)
Én is elég sok mindenre használom a telefonom. Munkára, tanulásra. Minden ezen van.
Szóval egy olyan bug, ami akadályozná a gördülékeny munkát az eszközzel. Megnehezítené a napjaimat.
Inkább kivárok, hátha előbukkannak még bug ok!

Apprentice

Na már csak a tmobil és a voda van lemaradva itthon,,a német tmobil kiadta már remélem a magyarok is igyekeznek

Apprentice

Nekem már megjött de tavaly raktam rá független szoftvert mert elegem volt a szolgáltató szoftver fuggőségtől  

Van előnye és hátránya kinek mi jön be  

Apprentice
Hogyan raktál rá független szoftvert??mert ugye hiába szolgáltatós ezek is függetlenek....
Apprentice
Sammobile oldalon le lehet tölteni az XEH független szoftvert, Odinnal meg rá lehet rakni, hivatalos Samsung program és garancia sem ugrik. Ezután már jön is a frissítés. Nekem 2 hete megy.
Highlighted
Apprentice

Az faja..nem mertem letölteni nehogy galibát okozzon....és mik a tapasztalatod az android pie-ról?

Apprentice
Galiba nincs, ettől nem kell félni.
Mobilarénán jó a fórum segítenek de jó a leírás is nyugodtan lehet használni.
Pie vegyes, sötét téma zavaró lehet pár appnál pl a szöveg eltűnhet. Pl mol limi alkalmazás.
Kamera szelfi fókusz mód már nincs, jó pár aplikáció még nem támogatja rendesen, a gear s3 órám pl a spotify vezérlést nem támogatja, sőt a spotify állandóan leáll mióta ez van. Kellene rá egy javítás már most úgy érzem... De, hogy lesz e hát nem tudom.
Explorer

És nem kaptál network lock-ot!?
Én egy másik témában indítottam egy hasonló kérdést a szolgáltatói szoftver lecserélésről. És a Soma nevű moderátor írta ezt, hogy ebből network lock lehet.
Ez érdekes.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Explorer
https://m.logout.hu/bejegyzes/bigyo13/ezzel_a_leirassal_en_es_spityu27_szeretnenk_segite.html

lletve még ezt olvastam róla. Igaz ez s5-ös, Én ezen szeretném megcsinálni majd.
De akkor azt mondod, hogy XEH független romot minden gond nélkül feltettél egy s9 en?!
Apprentice
Nincs lock, nem is lehet, a firmwaret szabadon lehet cserélni gyári romok között Odinnal.