Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Android pie frissítés S9.

(Témakör létrehozásának dátuma: 19-01-2019 10:32 AM)
6332 Megtekintések
Dd15
Explorer
Beállítások

Érdekelne, hogy kinek frissített már a telefonja android 9-re.

Én mindig ellenőrzöm manuálisan, de nem frissít. Csak az értesítő sáv bal oldalán megjelenik egy pillanatra a frissítő ikon. És nem történik semmi. 

Ez egy bug lehet vagy még nincs MO-n android pie samsungra. 

Várom a tapasztalatokat!

A készülékem telekomnál vásárolt. De független. 

0 tetszik

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
Dd15
Explorer
Beállítások

És nem kaptál network lock-ot!?
Én egy másik témában indítottam egy hasonló kérdést a szolgáltatói szoftver lecserélésről. És a Soma nevű moderátor írta ezt, hogy ebből network lock lehet.
Ez érdekes.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

0 tetszik
59 Válaszok
Karesz1
Journeyman
Beállítások

Üdv!a sammobile honlap szerint a független galaxy s9 és s9+ ra már január 7.ikétől elérhető az android pie frissítés,,sajna a tmobil telenor vodafone még semmi!pedig én is nagyon várom hogy megjöjjön,szintén s9+(tmobil)

Dd15
Explorer
Beállítások
Szia!
Egyrészt örülök ennek mert akkor nem csak nálam van ez. Más részt zavaró ez az egész.
Én délelőtt beszéltem a telekom ügyfél szolgálatával és a samsung ügyfélszolgálatához irányítottak. Egyik sem tudja megmondani mikor lesz elérhető. És magyarázatot sem tudott adni, erre. Ha ők nem tudják akkor kinek kellene tudnia. Felháborító ez a hozzá állás. Csak annyit mondok b...-ák...meg!
Többet nem veszek szolgáltatós telefont.
És másnak sem ajánlom. Minden frissítés késik a biztonsági frissítések is a hónap végén jönnek.
0 tetszik
Karesz1
Journeyman
Beállítások
Egyetértek veled...sajnos elég hulladékok a szolgáltatók...és persze senki nem tud semmit
0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Hello,

Egyelőre a független telefonokon (XEH buyer code) érhető el a frissítés, de természetesen a szolgáltatós telefonokra is hamarosan megjön. Ez egyébként jellemző metódus, mivel az szolgáltatók egyedi, testreszabott szoftverrel kínálják a telefonokat, így az éppen aktuális frissítést is "testre kell szabni". Ebből következik, hogy náluk is végig kell mennie a validálási folyamaton, és csak ezután tudja kiadni a updatet a Samsung.

Üdv,
Soma

0 tetszik
Karesz1
Journeyman
Beállítások
ez igy ok...de már a szolgáltatótol is független telót veszünk,igy aki gyári függetlent vesz ugyanugy fel tudja telepiteni pl a tmobilos szoftvereket gond nélkül az uj szoftverrel,nem szeretem az apple temékeket de ha kihirdetik hogy x honap y napján elérhető a frissités reggel 9kor akkor .mindegy hogy tmobil,telenor vagy voda 9kor frissithetsz,,ráadásul pont ezt a verziót várjuk annyira mint a messiást....
0 tetszik
Dd15
Explorer
Beállítások
Helló!
Ezt értem.
Csak a samsung galaxy S9 esetében. Én semmilyen szolgáltatós szoftvert vagy egyedi átalakítást , appot nem találtam, ami más lenne, a nem szolgáltatós telefonokhoz képest.
Esetleg Te tudsz ilyet mondani?
Amiért ennyit kell várni.
Karesz1
Journeyman
Beállítások

@Karesz1  írta:
ez igy ok...de már a szolgáltatótol is független telót veszünk,igy aki gyári függetlent vesz ugyanugy fel tudja telepiteni pl a tmobilos szoftvereket gond nélkül az uj szoftverrel,nem szeretem az apple temékeket de ha kihirdetik hogy x honap y napján elérhető a frissités reggel 9kor akkor .mindegy hogy tmobil,telenor vagy voda 9kor frissithetsz,,ráadásul pont ezt a verziót várjuk annyira mint a messiást....

Jahh és még a januári biztonsági update sem jött,gondolom a pie még utána fog🤨

Karesz1
Journeyman
Beállítások

Nagyon jó...a sammobile honlapján újabb kb 10-15 országban elérhető a pie frissites(svájc,,dél afrika,taiwan,egyiptom,egyesült királyság-írország,Filippin régió,thailand,nigéria,saud arabia,kenya,anglia stb....)nálunk a szolgáltatosok ahhoz képest hogy függetlenre már január 7 en kiadták a nagy semmi van

0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Hello,

Ha megnézed a felsorolt országokat, szintén először a független SW jön ki.
Időközben a PAN (Telenor) megjelent. 
A szolgáltatói testreszabás nem mindig vehető észre könnyen, szerencsére egyre kevesebb a "bloatware", főleg a flagship szegmensben, viszont a hálózati szolgáltatások jellemzően eltérnek (pl mobilfizetési lehetőségegk, konferencia hívás, stb).
Egyébként meglehetősen hamar kaptuk a Pie-t, főleg hogy béta nem is volt nálunk.

Üdv,
Soma

0 tetszik