Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Android pie frissítés S9.

(Témakör létrehozásának dátuma: 25-01-2019 11:49 AM)
1590 Megtekintések
Dd15
Explorer
Beállítások

Érdekelne, hogy kinek frissített már a telefonja android 9-re.

Én mindig ellenőrzöm manuálisan, de nem frissít. Csak az értesítő sáv bal oldalán megjelenik egy pillanatra a frissítő ikon. És nem történik semmi. 

Ez egy bug lehet vagy még nincs MO-n android pie samsungra. 

Várom a tapasztalatokat!

A készülékem telekomnál vásárolt. De független. 

0 tetszik
Dd15
Explorer
Beállítások

Ez egy igazán érdekes írás.
Köszönjük a tapasztalataidat. :smiling-face:
Nekem sokat segítettek ezek a felhasználói tapasztalatok abban, hogy jobb döntést hozzak. És egy darabig biztos nem frissítem rá a rendszerem pie rá. (Annak ellenére, hogy egy hete még -tűkön ülve vártam a frissítést a sötét mód miatt.)
Én is elég sok mindenre használom a telefonom. Munkára, tanulásra. Minden ezen van.
Szóval egy olyan bug, ami akadályozná a gördülékeny munkát az eszközzel. Megnehezítené a napjaimat.
Inkább kivárok, hátha előbukkannak még bug ok!

0 tetszik
Karesz1
Journeyman
Beállítások

Na már csak a tmobil és a voda van lemaradva itthon,,a német tmobil kiadta már remélem a magyarok is igyekeznek

0 tetszik
nvkcsb
Journeyman
Beállítások

Nekem már megjött de tavaly raktam rá független szoftvert mert elegem volt a szolgáltató szoftver fuggőségtől  

Van előnye és hátránya kinek mi jön be  

0 tetszik
Karesz1
Journeyman
Beállítások
Hogyan raktál rá független szoftvert??mert ugye hiába szolgáltatós ezek is függetlenek....
0 tetszik
nvkcsb
Journeyman
Beállítások
Sammobile oldalon le lehet tölteni az XEH független szoftvert, Odinnal meg rá lehet rakni, hivatalos Samsung program és garancia sem ugrik. Ezután már jön is a frissítés. Nekem 2 hete megy.
0 tetszik
Karesz1
Journeyman
Beállítások

Az faja..nem mertem letölteni nehogy galibát okozzon....és mik a tapasztalatod az android pie-ról?

0 tetszik
nvkcsb
Journeyman
Beállítások
Galiba nincs, ettől nem kell félni.
Mobilarénán jó a fórum segítenek de jó a leírás is nyugodtan lehet használni.
Pie vegyes, sötét téma zavaró lehet pár appnál pl a szöveg eltűnhet. Pl mol limi alkalmazás.
Kamera szelfi fókusz mód már nincs, jó pár aplikáció még nem támogatja rendesen, a gear s3 órám pl a spotify vezérlést nem támogatja, sőt a spotify állandóan leáll mióta ez van. Kellene rá egy javítás már most úgy érzem... De, hogy lesz e hát nem tudom.
0 tetszik
Megoldás
Dd15
Explorer
Beállítások

És nem kaptál network lock-ot!?
Én egy másik témában indítottam egy hasonló kérdést a szolgáltatói szoftver lecserélésről. És a Soma nevű moderátor írta ezt, hogy ebből network lock lehet.
Ez érdekes.

0 tetszik
Dd15
Explorer
Beállítások
https://m.logout.hu/bejegyzes/bigyo13/ezzel_a_leirassal_en_es_spityu27_szeretnenk_segite.html

lletve még ezt olvastam róla. Igaz ez s5-ös, Én ezen szeretném megcsinálni majd.
De akkor azt mondod, hogy XEH független romot minden gond nélkül feltettél egy s9 en?!
0 tetszik
nvkcsb
Journeyman
Beállítások
Nincs lock, nem is lehet, a firmwaret szabadon lehet cserélni gyári romok között Odinnal.
0 tetszik