Wsparcie

Open search

Android Pie - publiczne beta testy dla S9/S9+

Highlighted
Navigator

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o publicznych beta testach Androida Pie (9.0) dla S9/S9+. Ponoć maja wystartować lada dzień. 

Ktoś może wie coś więcej? Jak wygląda uczestnictwo? Liczba miejsc ograniczona? Jakieś ograniczenia regionalne?

203 ODPOW. 203
Superuser II
Superuser II

W odpowiednim czasie pojawi się stosowna informacja w aplikacji Members. Ważne jest, aby testy były dostępne w naszej lokalizacji. 

Jeżeli tek będzie, nie powinno być żadnych ograniczeń.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Adnotacja.png

Coś się zaczyna dziać

Superuser II
Superuser II

Tylko trzeba poczekać aż ruszy beta systemu, inaczej beta nakładki nie zaskoczy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Witam 

Wiadomo coś od kiedy będą beta testy i czy w ogóle będą? Bo gdzieś wyczytałem że jedna w Polsce nie będzie.

Superuser II
Superuser II

@Artur696 nie wiem co Ty czytasz? 

Ale zajrzyj do tego tematu: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-9-0-dla-Galaxy-S9-wersja-G965USQUS3ARG8...

Apprentice
Navigator

Testy będą otwarte (być może ograniczona liczba miejsc). Będą też dostępne w Polsce.

https://www.samsung.com/pl/apps/one-ui/

Superuser II
Superuser II

@Artur696 wiedzą, że gdzieś dzwoni, ale nie widzą w ltórym kościele. Testy będą wyglądać tak jak w przypadku Oreo dla S8.

Tak to jest, jak się chce coś napisać i nie do końca wie się o czym. 😁😁😁

Z tego co mi wiadomo, to Note nie bedą uwzględnione w testach, dostaną tylko oficjalną, czyli dopiero w styczniu.

Apprentice

W testach dla S8 brałem udział, chętnie też wezmę dla S9.

W takim razie dzięki za info i nie czytam więcej głupot 😂😂

Autorzy z największą liczbą like