Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Navigator

@Majqel76  Potrzebowałeś screena żeby mi uwierzyć, że to XEO?

Explorer

No tak. Tym razem ja źle spojrzałem. To jest dla S9 a ja mam S9+

Pathfinder

A dla s9 plus coś będzie i czy wiadomo kiedy?

Poza tym ma ktoś problem z łapaniem ostrości w aparacie w s9 plus?

Legend

@Beata881  tak będzie G965FXXU4CSE3

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder
I czy normalne jest ze w trybie pro w samsungu galaxy s9 plus nie ma możliwości włączenia Hdr? Bo przy opcji zwykłego zdjęcia i live Focus jest
Superuser II
Superuser II

@Beata881 tak. Bo jaki sens by miało tworzenie trybu profesjonalnego, w którym ma się możliwość ręcznej korekcji wszystkich ustawień i wstawianie między to ustawienia automatycznego? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Dostepna jest aktualizacja dla s9+ z majowymi poprawkami. 380MB. Dostępna przez OTA

Apprentice

Screenshot_20190524-071444_Software update.jpg

Screenshot_20190524-071512_Software update.jpg

Big Cheese

@Facetos@Arcziii, @przemaser@robsonslowik, @swoosh26@Grzesiek1@Majqel76, Najnowsza aktualizacja rozwiązuje problem z zapisem zdjęć z przedniej kamerki w formacie 1:1 + HDR. Dajcie znać czy u was także problem ustąpił po zainstalowaniu aktualizacji.

Explorer

Tak problem ustąpił po aktualizacji. Błąd naprawiony - mam S9+  

Autorzy z największą liczbą like