Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Superuser I
Superuser I

@Majqel76, luty to planowana data udostępnienia oficjalnej aktualizacji Android 10. Testy najprawdopodobniej nie pojawią się w Polsce dla modeli S9, S9+ oraz Note9. Harmonogram aktualizacji znajdziesz w tym wątku.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Pathfinder

@nismo przypomnisz jak zmienić kolor zegara po resecie do ustawień fabrycznych?Screenshot_20191215-142707_Samsung Internet.jpg

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, Ustawienia --> Ekran blokady --> Styl zegara --> Ekran blokady --> Kolor

kolor.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Pathfinder

@kamil40013 Dzięki wielkie!

Pathfinder

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak zsynchronizowac wszystkie zdjęcia i filmy na Samsung could? Przy analizie pamięci pokazuje mi na SC że mam 3200 zdjęć i filmów.. W galerii mam dwa foldery APARATU w jednym są zdjęcia z s6 Edge i jest 1818 a w drugim z s9+ jest 2670 nie wliczając filmów.. skąd ta różnica? 

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, Sprawdź, czy w ustawieniach synchronizacji z Samsung Cloud masz zaznaczone wszystkie albumy, które mają być zsynchronizowane.

Galeria --> 3 kropki --> Ustawienia --> Synchronizuj z Samsung Cloud --> Synchronizuj --> Albumy do przekazania

Pamiętaj także, że Samsung Cloud jest stopniowo wycofywany i będzie zastępowany rozwiązaniem Microsoftu.

OneDrive to nowa chmura dla naszych zdjęć oraz filmów

Autorzy z największą liczbą like