Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Apprentice

Po  aktualizacji  brak dźwieku migawki w aparacie . Macie tak samo?

Navigator

@Szewcu72 nie mów że wierzysz w ten kabelek i powracającą jak bumerang teorię 80%. No tylko nie ty. 

Superuser II
Superuser II

@FACETO no nie mów, że ty też emotek nie widzisz? 

Smutny jestem, bo nikt dyskusji nie podchwycił. :( 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@FACETO@Szewcu72, poniżej zrzut z tabletu Galaxy Tab S5e. Teoria czy praktyka? 

Screenshot_20191030-234834_Device care.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Navigator
Moda.
Superuser I
Superuser I

@FACETO, uważam, że jednak coś więcej niż tylko moda. Pytanie czy funkcja zostanie wprowadzona również do telefonów.

Apprentice

Jak  aktywować  przycisk home asystenta google przestał działać po ostatniej aktualizacji. 

Superuser I
Superuser I

@robsonslowik, próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon? Wykonaj również wipe cache partition. Zabieg ten nie usuwa żadnych danych z telefonu.

Apprentice
Sprawdziłem , asystenta nie działa przycisk przy włączonych gestach pełnoekranowych i wyłączonych podpowiedziach , przy włączonych już dział
Superuser I
Superuser I

@robsonslowik, spróbuj wyczyścić dane aplikacji Ekran startowy One UI. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Aplikacje > Ekran startowy One UI > Domyślna pamięć > Wyczyść dane. Podobne kroki wykonaj dla aplikacji Google.

Autorzy z największą liczbą like