Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Pathfinder

Ładowarka mi nie ładuje do pełna s9+ pomożecie?

Legend

@pawel22041990  Twój problem jest inny niż ten temat już wielokrotnie Ci zwracałem na to uwagę . Na tym forum też znajdziesz odpowiedź co możesz robić czy sprawdzić  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

Gdzie na przykład?

Superuser II
Superuser II

@pawel22041990 skorzydtaj z forumowej wyszukiwarki. Wpisz frazy związane z ładowaniem, ładowarką lub problemami związanymi z tym procesem. Zapewne pojawi się lista tematów, do których warto zajrzeć. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Pathfinder

Nie pojawiło się nic warte uwagi.

Superuser II
Superuser II

@pawel22041990 no nie mów, że nie ma tematów związanych z ładowaniem, do ktorych mógłbyś się dopisać?

Bo takie są zasady forum. Jeżeli jest już temat dotyczącybokreślonego problemu, to w nim się dopisujemy. Nie zakladamy nowego i nie dopisujemy się w innym, który nam pasuje.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

Pojawiają się jakieś wiadomości odnośnie testów Androida 10 dla SGS9+? Chętnie bym przetestował.

Legend

@patryk_t7  Nie żadne info dla tego telefonu, chyba że masz S10 to tak. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

Nie mam S10, pytałem konkretnie o S9+. 

Superuser I
Superuser I

@patryk_t7, na ten moment nie wiadomo nic na temat beta testów aktualizacji Android 10. Jeżeli powtórzy się sytuacja taka jak była w przypadku Android Pie to w pierwszej kolejności pod koniec listopada do testów będą mogli dołączyć posiadacze telefonów Galaxy S10. Trzeba cierpliwie czekać aż pojawią się informacje dotyczące testów. Być może w tym roku Samsung nas zaskoczy i udostępni testy szybciej i dla większej grupy użytkowników.

Autorzy z największą liczbą like