Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Superuser I
Superuser I

@Jaro25, Zapoznaj się z poniższym tematem.

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Pathfinder

Można już pobierać aktualizację z poprawkami zabezpieczeń na październik.Screenshot_20191024-103011_Software update.jpg

Navigator

Październikowa poprawka XEO dostępna róznież dla S9

Explorer

Witam. Po ostatniej aktualizacji bateria znika mi w zastraszającym tępie. Czy ktoś też ma taki problem?

Telefon wyczyszczony na maxa, czysty sytem i dalej to samo

Legend

@Viki  Czy czyściłeś pamięć baterii przy użyciu kodu *#0228# quick start ?

Navigator

Tak z ciekawości zapytam, czy to jest bezpieczne dla telefonu/baterii ?
Czy wykonanie takiej kalibracji nie powinno wykonywać się po roku uzywania ?
Czy poniższe kroki, to poprawna kalibracja:
1. Naładuj swoje urządzenie do 100%.
2. Odłącz ładowarkę i przejdź do aplikacji Telefon.
3. Skorzystaj z jednego z dwóch podanych obok kodów kalibrujących – dla telefonów: *#0228#, dla tabletów (+30012012732+)
4. Poczekaj, aż kalibracja się zakończy i wszystko wróci do normy.
5. Powyższe kroki powtórz trzy razy – pozwoli to na ustabilizowanie się wartości naładowania. Jeśli po trzech razach dalej drastycznie się one zmieniają, to konieczna może być wymiana baterii.
6. Kroki przedstawione powtórz raz w kolejnym tygodniu.
7. Gotowe! Od teraz Twoja bateria będzie skalibrowana.

?

Explorer

Niestety u mnie nie chce się uruchomić. Naciskam quick sktart i po  chwili wraca do tego samego ekranu. czy tak ma byc?

Superuser II
Superuser II

Ostatnio w sieci pojwiła się ciekawa informacja o prawidłowym ładowaniu baterii i dbaniu o jej stan. 

Bateria w naszych telefonach nie powinna być naladowana do poziomu wyższego niż 80%. 😎 

To wynik badań polskiej firmy przy współpracy ze specjalistą z Tesli.

Jest już nawet wdrożony do sprzedaży specjalny kabel USB z modułem BT nadzorującym prawidłowy proces ładowania i naładowania naszej baterii.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Navigator
Info: Pojawił się listopadowy pakiet poprawek dla S9+ (XEO - G965FXXS7CSJ3)
Explorer

Pojawiła się rownież dla S9.Screenshot_20191106-071145_Software update.jpg

Autorzy z największą liczbą like