Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

KrzysiekK Moderator
Moderator

one ui.jpg

 

 

Cześć Forumowicze!

 

Beta testy już za nami. Czas na radość z użytkowania oficjalnej wersji Android Pie na telefonach Galaxy S9/S9+.

 

Aktualizacja dostępna jest już dla wszystkich użytkowników serii Galaxy S9, którzy zakupili telefony poza rynkiem operatorskim.

 

 

Powitajcie One UI 

 

 

 

 Dla telefonów Samsung zmiana wersji systemu to  zupełnie nowy interfejs użytkownika.

 

Zmiany w szacie graficznej Waszych telefonów nastawione są przede wszystkim na zwiększenie komfortu obsługi w codziennych zastosowaniach. Większość wcześniej niedostępnych elementów znajduje się teraz w zasięgu kciuka.

 

Oczywiście aspekt wizualny to nie wszystko. Kryje się pod nim wiele nowych możliwości i rozwiniętych pomysłów z poprzedniej wersji systemu.

 

Mam nadzieję, że ten temat będzie miejsem, w którym podzielimy się spostrzeżeniami i doświadczenami związanymi z One UI i Android Pie.

 

Napiszcie, jakie są wasze odczucia, co według Was jest rewelacyjnym rozwiązaniem i oceniacie zmianę jako strzał w dziesiątkęJ A może chcielibyście coś usprawnić lub wprwadzić w kolejnych aktualizacjach?

 

Zapraszam do dyskusji!

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

 

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
730 ODPOWIEDZI
Navigator

Telefon zauktalizowany. Szkoda tylko ,ze  motywy nie sa kompatybilne z nową nakładką. Poza tym da sie ukryć pasek nawigacji, ( poza opcja gestów)? Trochę bez sensu zeby wyświetlał się cały czas

Hotshot 

@FacetosNie ma opcji ukrycia przycisków nawigacji póki co. Trochę tego brakuje, bo czasami niepotrzebnie zajmują miejsce.

Superuser II
Superuser II

@Facetos skorzystam z gestów jako alternatywy dla ukrycia paska i jest spoko.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Navigator

Pytanie troche z innej beczki. Posiadam dwa routery lte .. nadają.w.pasmach 2.4 GHz I 5 GHz laptop bez problemu  wykrywa obie częstotliwości natomiast mój S9 plus tylko 2.4 dlaczego tak się.dzieje?? Nie widzi sieci 5GHz... może ktoś.cos.pomoc...

Superuser I
Superuser I

@krampik1982, problem pojawił się po aktualizacji Android Pie czy występował również na Oreo? Sprawdziłem na Note9 i bez problemu wykrywa obie sieci.Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Navigator

@Szewcu72 dzięki wielkie za odpowiedź. Telefon zaktualizowany, zakupiłem ciekawy, ciemny motyw żeby nie stosować Trybu Nocnego, ukrywanie paska gestami działa naprawdę fajnie. Telefon dziala bezproblemowo. Nie zauważyłem póki co niczego niepokojącego.

Nie robiłem HR po zaktualizacji. Instalowałem bezpośrednio na Oreo.

Hotshot 

Dlaczego zrezygnowano z nazwy "Always On Display" w menu "użycie baterii" ?

 

ambient.jpg

Superuser I
Superuser I

Super, że powstał nowy wątek do dyskusji o oficjalnej aktualizacji Android Pie. Dziekuję @KrzysiekK! Przy okazji podsyłam odnośnik do wątku, w którym znajduje się oficjalna lista nowości i zmian jakie zostały wprowadzone w aktualizacji Android Pie dla Galaxy S9 oraz Galaxy S9+.

 

Oficjalna lista nowości w aktualizacji Android Pie z One UIDoceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Hej,
Ekran Ostatnie w Pie to jakaś porażka. Zdecydowanie wygodniejsze były karty w Oreo przesuwane z góry na dół. Przesuwanie w bok i znalezienie czegokolwiek jest mało precyzyjne, czy da się ustawić w Pie, żeby ostatnie aplikacje były widoczne jak w Oreo ?

Autorzy z największą liczbą like