Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, nie, nie mam takich aplikacji. Pytałem z czystej ciekawości.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Dzisiaj pojawiło się kilka świeżych aktualizacji Pie w wersji 2CSA2. Między innymi bliźniacza dla XEO wersja DBT. DBT.PNG

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

Przywróciłem ustawienia fabryczne, ustawiłem wszystko od nowa. Z backupu przywróciłem jedynie SMS, bo żadna chmura mi tego nie synchronizuje... Generalnie jest ŹLE. Praktycznie nie dotykałem telefonu między 8 a 15 a spadło mi 50% baterii. Wracając do domu w ciągu 20 minut spadło mi 27% baterii i telefon padł. 10h po odłączeniu od ładowania.

Superuser II
Superuser II

@patryk_t7 coś chyba nie umiesz w swój telefon.  U mnie kopie działają aż miło. Zarówno ta w Google, jak i ta w chmurze Samsunga.chmura.png

Co do drenażu baterii to sprawdź która to aplikacja.

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, czyli wariant XEO powinien pojawić się w ciągu kilku dni 

@patryk_t7, zdecydowanie coś jest nie tak. Nie podejrzewam żeby przywrócenie kontaktów z kopii zapasowej powodowało takie zachowanie telefonu. Możesz spróbować raz jeszcze przywrócić ustawienia, ale tym razem bez kopii.

Voyager

@Szewcu72 no widzisz, u Ciebie działa a u mnie nie działa. Może przez to, że kiedyś skaziłem konta używając iPhone Ale to nie jest problem akurat. Baterię zużywają najbardziej ekran i system Android.

@nismo nie mam czasu na takie zabawy. Mam nadzieję, że się to jakoś ustabilizuje. Natomiast trochę mnie wkurza zarządzanie energią przez Exynos w S9/S9+.

Observer
Jak dla mnie nowa nakladka to porazka, mialo byc latwiej i przyjemniej a tak na prawde to co bylo dobre w oreo zostalo usuniete, nic nie poprawiono i dodano malo znaczace funkcje.
Observer
Oni zawsze zglaszaja uwage i nic z tym nie robia, lub psuja jeszcze bardziej
Superuser I
Superuser I

@AdrianjdA możesz trochę dokładniej opisać czego ci brakuje lub co ci się nie podoba w Pie ?

First Poster

A na s9+ OPV DALEJ Nie ma aktualizacji...

Autorzy z największą liczbą like