Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Observer

Mam pytanie dotyczące Androida 9. Posiadam Samsunga 9 a nadal nie otrzymałem aktualizacji . Ktoś pomoże?

Superuser I
Superuser I

@KapseL, gdzie kupiłeś telefon? Pewnie posiadasz wersję z innego rynku lub od operatora sieci komórkowej. Sprawdź wariant telefonu i podaj dane z ostatniej linijki w: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Wersja opr. dost. Usług.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Superuser I
Superuser I

Czy sklepowe jednostki (live demo unit) dostały już Pie ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, chcesz podjechać do sklepu i sprawdzić czy występuje ten błąd? Dobry pomysł. Najlepiej zadzwonić do danego sklepu i spytać bo podejrzewam, że różnie to może wyglądać w poszczególnych sklepach.

Superuser II
Superuser II

Pytanie dla wszystkich, a może małe zakłady, hazardzik jakiś? 

Którą z wersji dostaniemy na XEO?

- G965FXXU2CRLO

czy

- G965FXXU2CSA2

Ja podstawiam CSA2, a Wy? 

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, a jakie są różnice pomiędzy tymi wersjami? Wprowadzają coś więcej oprócz aktualnych poprawek bezpieczeństwa? Stawiam na nowszą wersję 

Superuser II
Superuser II

@nismo łatki bezpieczeństwa mają tę samą datę, czyli 01.01. Zawartości dokładnej nie znam. Dopiero rozpakowuję. 

Superuser I
Superuser I

Będziesz je testować ?

Jeszcze jest szansa, że dostaniemy G965FXXU2CRLN, a być może otrzymamy zupełnie nowy build

Na pewno będą, to poprawki błędów.

Superuser II
Superuser II

Zaraz postaram się coś pokazać i odpisać. Mało czasu mam ostatnimi dniami. Harmonogram dnia napięty, jak wiadomo co. 

Superuser II
Superuser II

No dobra już ogarnąłem.

Oto porównanie paczek z obiema wersjami softów.

CRLOCRLO.PNG

i CSA2

CSA2.PNG

Jak widać na załączonych grafikach w wersji CSA2 na chwilę obecną brak jest jeszcze składowej Home, zmusza do pełnego wipe przy instalacji.  Pliku PIT nie bierzemy pod uwagę, bo dołożyłem go sam.

Oczywiście nie jest problemem stworzenie dodatkowego pliku Home.

A z tego co udało się mi podejrzeć, to na tę chwilę, właśnie wersja CSA2 jest szykowana dla XEO. Choć doświadczenie mówi mi, że i to na dzień aktualizacji może być nieaktualne i zmienione. 

Autorzy z największą liczbą like