Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Viki, możesz uruchomić funkcję dzielonego ekranu wykonując następujące kroki:

1. Stuknij w przycisk "ostatnie" (III).
  2. Z listy ostatnio używanych aplikacji wybierz jedną i dotknij ikony tej aplikacji.
  3. Stuknij "Otwórz w widoku podzielonego ekranu" lub "Otwórz w wyskakującym widoku".

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Pathfinder

Interfejs wygląda fajnie. Jak ktos chce to wystarczy fajny, kompatybilny motyw, żeby nie trzeba bylo używać trybu nocnego. 

Noe wiem czy ro jest tylko moje odczucie, ale mam wrażenie, jakby jasność byla większa a raczej zarządzanie nią przez system było gorsze w porównaniu do Oreo. Ekran pomimo automatycznej jasności " bije" nieco za mocno po oczach. 

Superuser I
Superuser I

@nismo  napisał(a):

Ze swojej strony mogę zasugerować, że można zmienić wariant telefonu i otrzymywać szybciej aktualizacje nie czekając na operatorów. Wystarczy udać się do serwisu, gdzie na miejscu zostanie zmieniony wariant (z wersji operatorskiej na wariant XEO) w cenie około 50-70zł. Wariant XEO to telefony kupione w wolnej sprzedaży.

I wtedy w informacjach o oprogramowaniu będzie widoczne XEO/XEO/XEO/XEO ?

Obecnie po zamienie softu 3 czy 4 pozycja pozostaje zawsze taka sama.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, tak. W serwisie mogą zmienić wszystkie oznaczenia na XEO. Żeby otrzymywać aktualizacje dla XEO wystarczy, aby pierwsze dwa lub trzy oznaczenia były zmienione. Ostatnia wartość to pochodzenie telefonu i nie ma żadnego wpływu na odbieranie aktualizacji.

Superuser II
Superuser II
Dobrze wykonane usuwanie brandu rownież powinno skutkować brakiem problemu z aktualizacjami XEO.
Gdyby ktoś miał z tym problem zapraszam na rozmowę na priva.

Explorer

Co mnie drażni?

Po wybudzeniu telefonu w nocy, świeci z mocą około 40%. Po kilkunastu sekundach powoli ograniczy jasność, ale ten pierwszy strzał jest nieprzyjemny, oślepia...

Superuser I
Superuser I

@M1roNMasz włączone inteligentne skanowanie lub rozpoznawanie twarzy ? Wtedy ekran rozjaśnia się celowo, aby oświetlić i rozpoznać twarz.

Superuser I
Superuser I

Chciałybm z wami skonsultować pewną sprawę. Przy włączonym inteligentnym skanowaniu i opcji "pozostań na ekranie blokady" po wykryciu twarzy/tęczówki skaner odcisków palca wciąż jest aktywny pomimo, że telefon jest już odblokowany. Wystarczy tylko przeciągnąć ekran blokady żeby przejść do pulpitu. Przez, to nie działają "gesty czujnika palców" na ekranie blokady. Wydaje mi się, że po odblokowaniu telefonu twarzą, czytnik nie powinien już być nastawiony na skanowanie.

Jak myślicie ?

Screenshot_20190105-145216_Samsung Experience Home.jpg

Apprentice
Czy jest możliwość zmiany położenia zegara?
Superuser II
Superuser II

@Luznykolo nie ma takiej opcji.

Autorzy z największą liczbą like