Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S9/S9+! :)

Explorer

Na ten moment wycofana jest aktualizacja A10. Jest coś nie tak , podobno ucegla Pixele 🙂

Ktoś pyta o S9+ to tutaj poczyta więcej, zresztą nie tylko o S9+. Znając życie to na Sam to bedzię 2020 zapewne.

https://www.gottabemobile.com/samsung-galaxy-android-10-update-info-2019/

Explorer

Siemanko 👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻

Można już zaciągać dla S9+ po OTA najnowszy XEO 🙂

7F445C62-6ABE-4F27-A96E-3D214EE8F814.jpeg

Voyager

Dzięki za info, pobieram. 

Superuser I
Superuser I

@Majqel76, Dziękuję za informację. Właśnie jestem świeżo po zainstalowaniu aktualizacji.

po.jpg

Zmieniła się nazwa funkcji Call & Message Continuity na Ciągłość połączeń i wiadomości.

po2.jpg

Tego nie jestem pewny, ale prawdopodobnie dodano wyświetlanie się adresu email konta Samsung. Po wejściu w Ciągłość połączeń i wiadomości, dalej można zobaczyć starą nazwę.

po3.jpgwersja.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, wygląda na to, że mamy już dwie równoległe nazwy dla tej samej funkcji przekazywania połączeń i wiadomości:

• Call & Message Continuity | Ciągłość połączeń i wiadomości (np. w S9, Note9)
  • Call & text on other devices | Połączenia i SMS-y na innych urządzeniach (np. w S10, Note10).

Ciekawe czy nazwa zostanie zunifikowana we wszystkich wspieranych urządzeniach.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Explorer
@kamil40013
„Zmieniła się nazwa funkcji Call & Message Continuity na Ciągłość połączeń i wiadomości.”

Ja jeszcze nie aktualizowałem i mam Ciągłość połączeń i wiadomości - także wszystko po staremu 🙂
Pathfinder

U mnie po aktualizacji jest po staremu czyli Ciągłość połączeń i wiadomości

Explorer

dla S9 również się pojawiła. (pewnie to już wiecie Screenshot_20190911-101633_Software update.jpg)

Legend

Już nie długo pojawi się nowa wersja G96XFXXU7CSJ1

· Poprawione parametry. - Aparat
· Poprawiono stopień zabezpieczenia urządzenia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

@KrzysiekK  napisał(a):

one ui.jpg

Cześć Forumowicze!

Beta testy już za nami. Czas na radość z użytkowania oficjalnej wersji Android Pie na telefonach Galaxy S9/S9+.

Aktualizacja dostępna jest już dla wszystkich użytkowników serii Galaxy S9, którzy zakupili telefony poza rynkiem operatorskim.

Niestety ja jeszcze nie mam  jak można ściągnąć ? 

Autorzy z największą liczbą like