Podpora

Open search

Android Pie S9

Apprentice
Jojo. Já kliknu 2x za den. Ráno a večer. Ale synovec tak 85x denně :-)
Apprentice

Ja tiez skusim rano obcas aj poobede a vecer ) som strasne nedockavyyyyyyyý

Apprentice
Co jsem dnes vyčetl, tak je dost trhů, kde bude aktualizace až v březnu. Zejména to byly země, kam Samsung dodával S9/9+ se Snapdragonem. Aktualizaci zatím třeba stále nemá Velká Británie, kde se testovalo už One UI na A8. Ale zase mají přístup do A9 beta. Taj já bych pomalu sázel na ten březen. No, A9 z PL stažený, ráno jdu do toho .
Explorer

Ahoj,v europe sa aktualizuju len modeli sm-g960f a sm-g965f,co su modely s exynosom.V eu sa snapdragonn oficialne nepredava.Takze neviem kde si to cital ale su to bludy...

Explorer

Hosi,ak nie dnes tak buduci tyzden!V samsung members aplikacii uz je plan na aktualizacie...Screenshot_20190118-065642_Samsung Members.jpg

Uz len pockat.

Apprentice

Hele a kterou si stahoval tu verzi? Tu Poland (Play)? 

A dáš vědět, jak si s tím updatem dopadl? Případně návod podle čeho si to dělal?

Díky :-)

Apprentice

Stahoval jsem Poland Xeo, ta je univerzální, play je brandovana pro operátora play. Návod je tam uvedený jak se to dělá přes Odin. Jinak update dopadl v pohodě a jede mi bez problémů. 

Apprentice

Promiň, že se ještě ptám.. 

1. The first step is to turn off your Galaxy S9 and connect it to your PC using a data cable.
  2. Now put your phone into download mode by pressing and holding Bixby, Power, and Volume down buttons. When you see a warning on the screen of your phone release the buttons.
  3. Press Volume Up button to proceed to Download mode.
  4. Now open ODIN on your PC and connect your phone to your PC using the orignal data cable.
  5. You will see your phone has a connection with your PC. The ID:COM on ODIN will change to blue. (If the color didn’t change, then the PC has failed to recognize your phone. Make sure you have installed the right drivers and the drivers were installed successfully. Sometimes the fault lies in the USB cable)
  6. After your phone is connected. Click on PDA or on some ODIN versions it is AP.
  7. Now select the .tar or .tar.md5 file from the files in extracted firmware.
  8. Make sure only Auto Reboot and F.Reset Time are checked in the options tab of Odin.
  9. Now if everything is ready. Press on Start.
  10. It will take around 10 minutes to install stock firmware on Galaxy S9. If the flashing is unsuccessful due to some reason. Then try with some other version of Odin.
  11. Finally, if the flashing is successful. Your phone will reboot and it will have the official stock firmware of Samsung.

Tenhle návod, viď?

Nikdy jsem to nedělal, tak se radši zeptám, než abych to pokazil..

Děkuji

Apprentice
Jj, přesně ten. Povedlo se mi to na 2. pokus, tak když se ti taky stane, že poprvé ti telefon nenabootuje, prostě opakuj celý postup znovu.
Apprentice

Tak já ti moc děkuji.. Někdy k večeru ti zkusím a dám vědět, snad to dobře dopadne 😊