Podpora

Open search

Android Pie S9

Apprentice

Jen aby jsme nečekali na "február" jak píšou na Sammobile. Když se tak dívám na seznam zemí s dostupným updatem na A9, tak jen přemýšlím, jestli zrovna třeba Irák, může pro Samsung jako trh, nabídnout více než střední evropa. Ale to je *****. Zajímal by mě ten klíč, podle kterého to uvolňují.

SmartSelect_20190116-212117_Chrome.jpg

Apprentice
Už je tam i jihovýchodní evropa, Keňa, Ukrajina, Rusko atd...
Apprentice
To by mě asi mrsklo, snad to bude do konce příštího tydne jinak už nikdy nepůjdu do samsung zařízení, doba než dostanu aktualizaci je mizerná.
Explorer

Snad nebudeme cakat do februara,aktualizacie chodia kazdy mesiac na nebrandovane zariadenia,teda aspon tie bezbecnostne...snad pride pie z januarovou tento mesiac...

Explorer
Apprentice

Dufam ze nie az vo februari :((

Apprentice

Přemýšlím, jestli to neustálý klikání na ruční aktualizaci firmware uživateli S9/S9+ nezatěžuje jejich servery víc než stahování firmwaru samotného :-) To musí být jak DDDoS útok :-) Můžete ti, kteří nechtěli čekat a použili Odin, kterou ROMku použili? (Německo, Polsko nebo jiné?) Asi se mi nechce taky čekat... Eventuálně jak to udělat abych nepříšel o nasledné OTA. Kompletní výmaz telefonu mi nevadí, už to potrebuje jako sůl.

Apprentice

Použil jsem rom pro polsko a uz na ni jedu týden a bez problémů. O OTA nepřijdeš, jsou to oficiální romky od samsungu. A přes odin je i možnost zachovat uživatelská data.

Superuser I
Superuser I

Já bych šel raději na jedno, na kolo, na lyže atp., abych neklikal neustále na aktualizace a ono se to třeba během pár hodin dostaví samo Není lepší pocit, než když naskočí hláška o aktualizaci a navíc o takovéto.

Apprentice

Před hodinou to vyšlo pro jížní evropu takze to bude tak příští týden, alespoň doufám.

Autoři s nejvíce přijatými like