Podpora

Open search

Android Pie S9

First Poster

Tak to dopadlo uspesne, parada

Apprentice

Jak dlouho vám trvalo, než začala apka baterie ukazovat odhadovaný čas zbývající výdrže? V neděli večer jsem dělal první HR bez obnovy a včera odpoledne to stále psalo, že se ,,učí způsobu použití...". Včera jsem dělal druhý HR bez obnovy a zatím to ukazuje stejně. Pod grafem se pak píše myslím o 7 dnech - moc nevěřím, že to trvá normálně tak dlouho... Spíše mám trochu obavu z něčeho podobného tomuto https://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s6/527692-battery-estimate-usage-not-showing.html  ... na třetí HR a obnovování všeho ale už nemám psychickou sílu. Včera se mně chtělo brečet :-D :-D :-D Jinak HR jsem dělal i kvůli bugu s tím nový typem otáčení obrazovky při zamknutém otáčení (popisuji v samostatném vlákně zde na fóru) a ani po 2 HR to nepomohlo...

Explorer

Mne sa to ucilo asi 2-3 dni,vydrz lepsia nez na oreo...

Apprentice

Jo, teď už to asi nechám delší dobu. Jsem trochu paranoidní kvůli tomu otáčecímu bugu. HR mě ničí, protože to jsou mraky nastavení, hledání a ladění a to nejsem heavy user s mnoha aplikacemi atd. Hlavně když člověk vidí, že to nepomáhá... Tak díky.

Jinak výdrž opravdu vypadá, že je lepší.