Podpora

Open search

Android Pie S9

Apprentice

Pocujte nejde mi po aktualizaci zapnut stabilizaciu videa aj ked mam iba na uhd

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Vyzkoušel jsem a stabilizace videa se mi nezobrazí pouze pokud dám UHD 60 snímků/s, což se tam i napíše (Vybrané rozlišení nepodporuje Sledování autom. zaostření, Efekty videa a Stabilizace videa). Normální UHD stabilizace jde...

Superuser I
Superuser I

Optická stabilizace se používá vždy bez ohledu na zozlišení a FPS a nejde vypnout. Ta stabilizace, která se zapíná v nastavení, je softwarová, která zmenší úhel záběr a využívá gyroskop ve spojení s tou optickou. Je to tak, nebo se pletu? Proto tuhle SW mám trvale vypnutou, protože se mi pak nic nevejde do záběru a stejně mám videa bez chvění. 

Apprentice

No mne to proste nejde aj ked mam iba na uhd bez 60snimkov 

Apprentice

Screenshot_20190124-095850_Camera.jpg

Superuser I
Superuser I

Musíš změnit velikost předního videa na FHD, pak to půjde.

Apprentice

Na Android 8 som to nemusel menit ten predny 

Apprentice

Uz to ide ale myslim ze na 8smicke android som to nemenil 

First Poster

Uživatel

@Syky007  napsal:

Uživatel

@Petr258  napsal:

Pokud si stáhnu tuto verzihttps://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9-plus/SM-G965F/XEZ/download/G965FXXU2CSA2/252544/ a mám mobil z t-mobile bude to nějak vadit? Budu dostávat další akutulizace?

Pokud máš S9+ tak to tam můžeš dát. Ale musíš místo Home CSC použít jen CSC, aby se ti přepsalo CSC na XEZ místo TMZ co máš teď  .Potom budou chodit aktualizace, ale telefon se komplet smaže do továrního nastavení, takže je potřeba udělat před flashem zálohu. 🙂

Pro S9ku to půjde úplně stejně? Také mám od tmobilu. 

Apprentice

Když zapnu stabilizaci videa tak se kus obrazu uřízne A navíc se vypne optická stabilizace ty čočky se tam nehýbou v té kameře když s telefonem hýbu

Autoři s nejvíce přijatými like