Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Pathfinder

@nismo wiem co to oznacza.. tylko że pokazuje mi się to często, gdzie na oreo nie występowało wcale. To ewidentny problem po aktualizacji. 

Legend

@pawel22041990 To udaj, się do serwisu niech wgrają, Ci Oreo zablokuj aktualizacje i nie będziesz miał powodu do narzekania, że coś nie działa lub nie funkcjonuje. Albo kup sobie klasyczny telefon.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@pawel22041990, Na ile wysłanych wiadomości takie coś występuje ?

Pathfinder

@vdsl2 Ty to masz łeb na karku! Dzięki! @kamil40013 30-40.. 

Big Cheese

@pawel22041990, W oficjalnym serwisie nie wgrają Ci starszej wersji oprogramowania. Całkowite zablokwanie aktualizacji też nie jest proste.

Jeżeli chodzi o wykrzynik, to też pojawił mi się kilka razy, ale to równie dobrze może być problem po stronie operatora, a nie telefonu. Niestety nie wysyłam tyle wiadomości SMS, żeby to dokładnie zweryfikować.

Pathfinder

@kamil40013 nawet nie pomyślałem o starszej wersji androida to czyjś wymysł.  Ok dzięki Ci spróbuje to oolewać po prostu

New Member

Witam mam tez problem bo polubilam ten zintegrowany edytor z możliwością zmian natężenia efektu i nie wiem jak wrócić do tego. Cz ktos pomoze?

New Member

Chodzi o to, że przy ogladaniu zdjecia byla opcja popraw w edytorze a teraz zniknelo. Najbardziej zalezalo mi na szybkiej poprawie zmianą natężenia efektu a w podstawowej wersji tego nie ma... Proszę o pomoc 

Superuser I
Superuser I

@Kasia7, po otwarciu i naciśnięciu zdjęcia w Galerii nie pojawia się dolny pasek z opcjami?

Screenshot_20190402-103413_Gallery.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

@Kasia7  Edytor nadal jest dostępny tak jak widać na zrzucie ekranu od @nismo .

Autorzy z największą liczbą like