Wsparcie

Open search

Android Pie 9.0 galaxy s9+/s9 problemy po aktualizacji

Pathfinder

@vdsl2 do żerowania ustawień. Wiem do ustawień fabrycznych nie trzeba.. doradzila mi na Samsung members żeby sterować ustawienia..

Legend

@pawel22041990  Samo zerowanie ustawień nie rozwiąże wszystkich problemów.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 Wiem..  ja pytałem w kontekście tej diody dlatego to mi doradzili.. Ale w sumie nie wiem czy ten reset nie narobi mi więcej problemów niż pożytku..  

Legend

@pawel22041990  Zobacz co się stanie jak klikniesz na odblokuj ?

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Pathfinder

@vdsl2 A gdzie to i w jakim celu to zrobić? 

Big Cheese

@pawel22041990, W celu zdjęcia blokady z telefonu.

@vdsl2, podał Ci link do strony w tej wiadomośći:

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-9-0-galaxy-s9-s9-problemy-po-aktualizac...

First Poster

Po aktualizacji telefon sie grzeje i bateria szybko pada 

Wydajność jego jest doskonała szybko chodzi obraz lepszy dużo funkcji 

Ale minus grzania sie dostaje powiedomnia ze bateria mo wytzyma 1 rok i ze telefon ma nie odpowiednią temperaturę i ze szybciej sie zepsuje 

Tylko telefon se leży nie świeci nic o sie grzeje a jak wejdzie sie tylko na internet to znów temepertura 

Superuser I
Superuser I

@sasyja, jeżeli temperatura urządzenia jest zbyt wysoka i utrzymuje się przy większości wykonywanych działań na telefonie to zalecam wykonanie przywracanie ustawień fabrycznych. Na początek spróbuj wyłączyć a następnie ponownie włączyć telefon. Jeżeli to nie pomoże to zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Pathfinder

Też się komuś pokazuje coś takiego po aktualizacji? 

Screenshot_20190320-094804_Messages.jpg

Superuser I
Superuser I

@pawel22041990, wykrzyknik może pojawić się niezależnie od wersji oprogramowania. To informacja, że wiadomość nie została wysłana ponieważ wystąpił nieoczekiwany błąd. Jak klikniesz w wykrzyknik to powinna pojawić się opcja ponownej wysyłki danej wiadomości.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like